FOREO Bear Deneyimim ve Objektif Yorumlarım


Uzun bir aradan sonra herkese merhaba!

Verdiğim sözlerin aksine, ailemize Leyla bebeğin de katılmasıyla evdeki mesaim üç katına çıktı ve buralara nadiren uğrayabiliyorum. Fakat yazmadan edemeyeceğim bir FOREO ile tanıştım ki hayatıma kattığım en büyük artılardan biri oldu bile.

İsterseniz kısaca FOREO Bear ne işe yaradığını, teknik özelliklerini ve kullanımını anlatarak başlayım..

FOREO Bear Nedir?

FOREO Bear; Microcurrent akımlar ve ve T-Sonic titreşimlerle, yüz ve boyun bölgenizdeki kasları harekete geçirerek yaşlanmaya meyilli bölgelerin sıkılaşmasına ve yüz kontürünün daha belirgin hale gelmesine yardımcı olan bir cihaz. Regular ve mini olmak üzere iki çeşidi var. Regular'da 5, minide ise 3 farklı akım seviyesi var. FOREO Bear Nasıl Kullanılır?

FOREO'nun diğer cihazları gibi Bear da telefonunuza yükleyebileceğiniz FOREO uygulamasına bağlanarak, uygulamanın gösterdiği yönergelerle uygulamayı yapabiliyor ve yine titreşim ve akım gücü ayarlarını uygulama üzerinden kontrol edebiliyorsunuz. Ben cihazın kurulumunu uygulama üzerinden yaptıktan ve 2-3 gün uygulama üzerinden cihaz kullanımını kavradıktan sonra, uygulamasız kullanmaya başladım. Yani cihazı ister uygulamayla, isterse uygulamasız olarak kullanabiliyorsunuz. 

Cihazın şarjı çok uzun süre gidiyor, öyle ki ben 2 aydır kullanmama rağmen hala şarj etmedim. Diğer FOREO cihazları gibi suyun altında yıkanabiliyor. 

FOREO Bear Kutusundan Neler Çıkıyor?

FOREO Bear kutusunun içerisinde Bear cihazı, şarj kablosu, taşıma kesesi, plastik bir stand, kullanma kılavuzu, garanti belgesi ve FOREO Bear ile kullanacağınız FOREO Serum Serum Serum testeri birlikte geliyor. Gelelim Benim Deneyimlerime... 

Anlatacak öyle çok şey var ki, nereden başlayacağımı bilemiyorum. Öncelikle şunu söylemeliyim ki ben mikro akım cihazlarının varlığından Bear ile tanışana kadar haberdar değildim. 30 yaşımda tanışmam ve böyle bir bakım için geç kalmamış olmam beni çok mutlu etti.

Cihazı 2 aydır düzenli olarak kullanıyorum. Bu cihazı düzenli olarak kullanmak etkisini görebilmek açısından oldukça önemli. Diğer önemli nokta ise uygulamadan önce cildin yağdan arındırılıp, su bazlı bir jelle iletken hale getirilmesi. Ben cildimi her gece yaptığım gibi yıkama jelimle temizliyor ve kuruluyorum. Ardından 2 pompa kadar (Diğer serumlara göre daha fazla kullanmak gerek) Serum Serum Serum'u yüzüme yediriyorum ve çok beklemeden akım uygulamasına başlıyorum.

Serum uygulamasını farklı ürünlerle de yapabilirsiniz, ben de bir çok ürün denedim. Ürünün su bazlı jel yapıda olması önemli. Farklı markaların aloe vera jellerini ve su bazlı serumlarını denedim. En az batma yapan ve en konforlu kullanım sağlayanın Serum Serum Serum olduğunu söyleyebilirim.

Ben 15 günlük kullanım sonucunda "Hadi canım!" diyerek aynaya bakmaya başladım. Etkisini gerçekten kısa zamanda göstermeye başladı ve 2 aylık kullanımla şu an elmacık kemiklerimin daha çıkık, çene kemiğimin daha belirgin ve kaşlarımın daha kalkık durduğunu kesinlikle söyleyebilirim. Beni sürekli gören insanlardan da bu yorumları aldım ve yüzüm artık kontür yapmışım gibi şekilli duruyor. 


Hiç bir ürünü düzenli kullanamayan ben, bu etkileri görünce yatmış olsam bile zorla kalkarak uygulamayı yapıyorum. Etkisini görmek beni motive ediyor ve cildimin geleceğine en iyi yatırım olduğunu düşünüyorum.

Instagram paylaşımlarıma en çok gelen soru fiyatı oldu, fiyatının fazla olması en çok düşündüren nokta olmuş. Açıkça söyleyebilirim ki yıllarca kullanacağım bir cihaz, ileride botoks vb kısa süreli etki eden işlemlere bu parayı sürekli vermektense, şimdiden bir kere veriyorum ve cildime hiç bir yabancı madde enjekte ettirmeden, kalıcı bir etki alıyorum ve bu da ne kadar doğru bir tercih yaptığımı gösteriyor.Tek bir FOREO Seçecek Olsaydım?

FOREO cihazlarını yıllardır severek kullanıyorum. Bende Luna Mini 2, Luna Mini 3, Ufo Mini ve Bear var. Hepsinin kullanım alanı ayrı, ama tek bir FOREO cihazı alma şansım olsaydı bu kesinlikle ve kesinlikle Bear olurdu. Etkisini daha nasıl anlatabilirim bilmiyorum. 

FOREO Bear ve diğer FOREO cihazlarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.Instagram Hesabım ♥
Beni Takip Etmeyi Unutmayın, Sevgiyle kalın!

 

1 yorum: