İnternetten Güvenli Alışveriş Yapmak | Taksimpazar.com

Herkese merhaba!

İzolasyon ve sosyal mesafenin yeni hayatımızın ve aslında bundan sonraki hayatımızın en önemli parçası olduğu tartışılmaz bir gerçek. Bu gerçekle yaşamaya başlamışken AVM'lerin açılması, biz "Kim gider AVM'ye şu dönemde?" derken AVM kapılarında yüzlerce kişinin kuyruk olması kocaman bir hayal kırıklığı tabi..

Küçük bir şehirde yaşıyorum, şehrimizde minik bir AVM bulunsa da çok nadiren gidiyordum, bundan sonra uzuun bir süre gitmemeyi düşünüyorum. Zaten internetten ürün alma, gelen ürünü evde deneyip kolayca iade edebilme, siteler arasında fiyat karşılaştırma imkanı varken neden mağazaya gidip ürün alayım diye düşünüyordum hep, bu nedenle benim için bir eksiklik olmadı. Aksine bir çok yeni web sitesi tanıyıp, güvenilirliğini test etme ve minimalist olma yolunda ilerlerken kaliteli ve az ürün almam konusunda bir çok fırsatım oldu.

Minimal ve basic tişörtler
Aynı akımı gardolabıma da dahil ettim. Ev taşımaya başladığım şu süreçte "Belki giyerim" dediğim tüm kıyafetleri, "Belki takarım" dediğim tüm aksesuarları benim gibi köşede bekleteceklerin değil de gerçekten ihtiyacı olanların ulaşması için ayırdım. Düz ve sade kesimler, modası geçmeyecek bir kaç parça ve gerçekten zevkime uyan kıyafetler, kalite ve fiyat oranı olarak verimli olacak parçalar almayı hedefliyorum artık.

Bunu yaparken iade kolaylığı, kredi kartıyla ödeme yaparken bilgilerimin güvende olması, değişimde sorun çıkarmayacak ve müşteri hizmetlerine hemen ulaşılabilecek bir kaç siteyi de bu süreçte sizinle aynı zamanda uygun fiyatlı ürün ve gerçekten kampanya gibi kampanyaları sizinle paylaşacağım. İlki yukarıdaki üç basic tişörtü ve yaz aylarının benim için olmazsa olmazı olan iki deri sandaleti gözüme kestirdim yeni keşfettiğim Taksimpazar.com'da. Sitede şu an epey kampanya ve indirim de var, bir göz atın derim ^,^

Sitenin gizlilik politikası, iade ve değişim politikasını incelediğimde güvenle alışveriş yapabileceğimi düşünerek siparişimi verdim. Şimdi kargoyu beklemek ve gardolabımı boşaltmaya devam etmek kaldı bana. Siz hangi sitelerden sıklıkla alışveriş yapıyorsunuz? Bazı sürekli kaydırmalı linklerle reklamı yapılan sitelerin yaşattığı mağduriyetten siz de benim gibi payınızı aldınız mı?


Instagram Hesabım
Beni Takip Etmeyi Unutmayın, Sevgiyle kalın!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder