FOREO LUNA MINI 2 INCELEME


Merhaba!

Uzunca bir aradan sonra, eskisi kadar vakit ayıramadığım ve bilginin sabun köpüğü gibi kaybolmadığı bloguma son birkaç aydır cilt bakımımın vazgeçilmezi FOREO LUNA mini 2'yi not düşmek istedim gelen sorulara cevap olması adına..

35'den fazla ülkede de karşılaşabileceğiniz bu İsveçli marka, teknolojiyi cilt bakımıyla en sağlıklı ve en etkili şekilde, sevimli renk ve tasarımlarıyla, birleştiriyor..

Yaklaşık 4 aydır deneyimlediğim bu ürünün vaatleri şu şekilde;

• T-Sonic titreşimler yayıyor ve bu minik hareketlerle cildinizdeki yağın ve birikmiş kirin %99,5'ini temizliyor
• Farklı renk seçenekleri var, benim tercihim en sevdiklerimden mint rengi oldu
• Minimal ve şık bir tasarıma sahip, hafif ve taşıması kolay
• İlk kullanımda bile etkisi fark ediliyor, çünkü el ile yıkamaya oranla daha duru ve daha temiz bir ciltle karşılaşıyorsunuz aynaya baktığınızda
• Tabi ki su geçirmiyor, musluğun altında rahatlıkla yıkayıp yüz yıkama jelinden arındırabiliyorsunuz
• 2 yıl garantisi ve 10 yıl da kalite garantisi var
• Benim için en iyi yanı bataryasının 5 ay kadar gitmesi, ilk aldığımda şarj ettim ve hala kullanmaya devam ediyorum. Titreşimle çalışan bir cihaz için mucizevi bir süre..
• Diğer silikon ya da naylon fırçalara göre daha hijyenik çünkü materyali itibariyle bakteri oluşumuna karşı dirençli
• 6 farklı renk seçeneğiyle her cilt tipine uygun. Ön yüzündeki ince silikonlar hassas ve normal ciltler, arka taraftaki nispeten daha kalın silikon uçlar da karma ve yağlı ciltler için ideal.Ben sabah ve akşam olmak üzere iki kere kullanıyorum FOREO LUNA mini 2'yi, bazen aksattığım oluyor tabi. FOREO'm ile kullandığım yüz temizleme jeli cildime uygun olan, sürekli kullandığım temizleme jeli. Ürünün kil ya da benzeri partiküller içermeyen, yani FOREO’nun silikon yapısına zarar vermeyecek yapıda bir ürün olması da önemli.Yaklaşık her ay yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerde yanımda taşıdığımı düşünürsek, FOREO LUNA mini 2 hem banyomun hem de bavulumun sabit parçalarından oldu. Nerede olursam olayım cildime 1 dakika ayırarak, sonrasında makyaj yapmaya kıyamayacak kadar duru bir cilde sahip oluyorum. Yanıma almayı unuttuğumda ya da aksattığımda ise FOREO’nun etkilerini daha iyi anlıyorum, cildimin olumsuz yönde hareketlenmeye başlamasından.İnternet üzerinden yapacağınız küçük bir araştırmayla ürünün fiyatını, nereden satın alabileceğinizi öğrenebilir ve cildinize uzun vadeli bir yatırım için kocaman bir adım atabilirsiniz!

Instagram Hesabım ♥
Beni Takip Etmeyi Unutmayın, Sevgiyle kalın!

1 yorum: