2019 Beyaz Altın Alyans ModelleriEğer yakın zamanda söz, nişan ya da evlilik planlıyorsanız alyans modelleri yakın markajınızda bulunuyor demektir. Yeni yılda alyans tasarımları da yenilendi ve artık çok daha zengin bir model seçeneği sunuyor. Özellikle beyaz altın alyans modelleri zarafeti, ışıltısı ve kusursuz işçiliği ile çiftlerin yeni gözdesi haline geldi. Sarı altınla çok daha güçlü bir rekabet içerisinde olan bu tasarımları sizler için mercek altına aldık. 

Beyaz Altın Alyans Modellerinde Yeni Trendler 
2019 için özel olarak dizayn edilen modelleri incelediğinizde son derece ince bir işçilik göze çarpıyor. Çeşitli desenlerin işleme stili ile tasarımlara kazandırılması, sade modeller yerine bu alyans çeşitlerinin daha fazla ilgi görmesini beraberinde getirecek gibi görünüyor. Parlak ve mat olarak iki farklı grupta değerlendirilebilen alyans çeşitleri arasında swarovski taşlar ya da pırlantalar ile süslenen modelleri de görmek mümkün! 
Aynı zamanda geometrik figürler ve çizimler de alyans modellerini süslemeye başladı. Bu tasarımlar diğerlerine nazaran daha dinamik bir duruş sergiliyor. Haliyle sportif çiftler tercihini çeşitli çizimlerin yine işleme formuyla kazandırıldığı alyans modellerine daha fazla ilgi gösteriyor. Ancak tasarımcılar yeni sezonda sadelikten vazgeçmeyenleri de unutmamış! Sadelikten doğan şıklığı net bir şekilde yansıtan modeller de çiftlerin alternatifleri arasında yer alıyor. 
Alyans Seçimi Neye Göre Yapılmalı? 
Bu tasarımlar arasından tercih yaparken öncelikle tarzınızı dikkate alın. Giyim tarzınıza uygun bir modeli seçmenizde fayda var. Ayrıca kalın alyanslar uzun süreli kullanımlarda rahatsızlık verebilir. Bu nedenle parmak yapınıza uygun ve çok kalın olmayan tasarımlara yönelin. İşçilik kalitesi alyans dendiğinde en önemli unsurlardan birine dönüşüyor. Taşlı tasarımlar da dahil olmak üzere alyansların kaliteli bir işçilikle hazırlanmış olduğuna dikkat etmelisiniz. 
Altınbaş web adresinde son derece geniş bir model seçeneği yelpazesi bulunuyor. Aklınıza gelebilecek her stilde bir model bulmakta asla zorlanmazsınız. Ayrıca tasarımların tümü gerçekten kusursuz bir işçilikle hazırlandığı için gönül rahatlığı ile alyans seçimi yapılabiliyor. Yeni sezon model seçeneklerinden oluşan eşsiz bir koleksiyonu çiftlerin beğenisine sunan Altınbaş web adresinden sipariş de verilebiliyor. Yorulmadan ve günlerce gezmeden alyansınızı satın alabilirsiniz. 

Instagram Hesabım ♥

Beni Takip Etmeyi Unutmayın, Sevgiyle kalın!

1 yorum: