Kaş Kaldırma Ameliyatı YaygınlaştıYaşın ilerlemesi ile birlikte yüz bölgesinde pek çok farklı değişim meydana geliyor. Bu değişim zamanla daha üzgün, bitkin ve donuk bir yüz ifadesini beraberinde getirebiliyor. Ancak ilerleyen tıp teknolojisi sayesinde artık bu durum kader olmaktan çıktı. Yapılan estetik operasyonlar ile yüz ifadesinin daha genç ve dinç bir görünüm alması sağlanabiliyor. Bu estetik operasyonlardan biri de kaş kaldırma yani browlift oluyor. Sizlere kaş kaldırma hakkında daha detaylı bilgi aktaralım.
Son yıllarda çok daha yaygın bir şekilde tercih edilen kaş kaldırma ameliyatı ile kaşların zaman içerisinde düşmesi ile ortaya çıkan mutsuz yüz ifadesi değiştiriliyor. Kaşlar gençlik döneminde olan yere yeniden taşınıyor ve bu sayede çok daha genç bir görünüm kazanmak da mümkün olabiliyor. Eskisi gibi daha dinamik ve daha enerjik bir görünüm kazanmak bu sayede mümkün olabiliyor.Kimler Kaş Kaldırma Ameliyatından Faydalanabilir?
Ameliyata engel bir durumu olmayan herkesin bu estetik girişimden istifade edebileceğini belirtebiliriz. Anestezi ya da ameliyata engel bir durumu olanlar maalesef operasyondan faydalanamıyor. Oldukça basit bir müdahale ile kaşların kaldırılması sağlandığından iyileşme sürecinin de hastaları zorlamadığı söylenebilir. Konforlu bir süreç eşliğinde iyileşme sağlanabiliyor.
Hastaların günlük hayatlarına ya da iş hayatlarına uzun bir ara vermeleri de gerekmiyor. Rahatlıkla uygun olunan herhangi bir dönemde kaş kaldırma ameliyatının sizin için de gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Ameliyat sonrasında iz kalması da söz konusu olmuyor. Ameliyatın hemen ardından belli belirsiz olan iz kısa zamanda ten rengini alıyor ve görünümü yok denecek kadar azalıyor. Bir süre geçtikten sonra bu iz tamamen yok oluyor.

Artık daha yaygın bir şekilde tercih edilen kaş kaldırma ameliyatı hakkında merak ettiğini soruların yanıtlarını internetten de bulabilirsiniz. Özellikle Vanity Klinik web adresinde kaş kaldırma ameliyatına dair tüm detaylar aktarılıyor. Siteye tıkladığınızda özel sorularınızı da hekimlere iletme şansını elde edebiliyorsunuz. Böylece kaş kaldırmaya dair tüm sorularınız yanıt buluyor. Siz de düşük kaş görünümünden şikayetçiyseniz bu estetik ameliyata daha sıcak bakabilirsiniz. Yaşlanmaya bağlı olarak yüz ifadenizin mutsuz bir form kazanmasına seyirci kalmak zorunda değilsiniz.

1 yorum: