En Iyi Misel Su Hangisi? | Olival Misel Su

Herkese merhaba!

Yoğunluktan biraz sıyrılıp, yaseminli yeşil çayımı da aldım geçtim bilgisayarın başına.. Şu sıralar cildime en iyi gelen ürünlerden birini sizlerle paylaşmak istedim, diğer bitenler gibi araya kaynamadan.

Daha önce bir çok markanın misel suyunu denemiş ve gereksiz bulmuştum. Bana göre misel su, her kadının makyaj masasında olması gereken ürünlerden biri değildi. Olival misel su ile Gratis raflarında karşılaşınca, markayı ilk defa gördüğümü ve merakımı hesaba katarak attım sepete.

Olival Misel Su

Ben misel su ile makyajımı temizlediğimde hep bir eksiklik hissederdim, aksine yüzümü yıkamadan yüzümün temizlenmediğini düşünürdüm. Araştırmalarımda öğrendim ki, ciltteki makyajı tamamen temizlemek için sadece temizleme jelleri yeterli değil.

Yağ ve su iki ayrı yapı, birbirine karışmaz hatta birbirlerini iterler. Bu nedenle yüzünüzü yıkadığınızda suyun ve temizleyicinin çözemediği makyaj kalıntıları ciltte kalır. Bunu anca bir misel su ile temizlemeniz gerekir ki çözücü yapısıyla cildinizdeki makyajı temizleyebilsin.

Olival misel su, cildin sonsuzluğa uzanan köprüsü olarak bilinen "Ölmez Otu" barındırıyor içeriğinde. Ölmez otu, cildin kolajen üretimini 6 kat artıyor, bu da demek oluyor ki cildin yaşlanmasını 6 kat geciktiriyor.

Bunun yanı sıra ölmez otu, ciltteki eski ve tıkanmış yağ hücrelerini küçültüp, gözle görülür derecede azaltmasıyla biliniyor.

Ölmez otu "Immortele" yani ölümsüzlük adıyla anılıyor, bunun nedeni koparıldıktan sonra dahi asla solmaması. Bu da cildin güçlenmesini, sıkılaşmasını ve elastikiyet kazanmasını sağlıyor. Sadece yüze değil, vücudun diğer bölgelerinde özellikle selülit tedavisinde de çok etkili.

Makyajı temizlemede oldukça başarılı, bunun yanı sıra içerdiği ölmez otuyla yukarıda saydığım bir sürü şifayı da cildinize getiriyor. Karma-yağlı ciltli olarak nemlendirici kremlere bu misel sudan sonra ara vermeye karar verdim zira cildime verdiği nem gayet yeterli.

Olival markası ülkemizde çok yeni bir marka, Hırvatistan menşeili bu markanın ürünleri Gratis'de satılıyor. Nemlendiricileri ve hatta kuru yağları bile var, sırayla deneyip yorumlamak istiyorum.


InstagramFacebook
Sevgiyle kalın!

1 yorum: