Botolips Işe yarıyor Mu? | Objektif Botolips Yorumları

Herkese merhaba!

Güzelliğin kölesi olduğumuz son zamanlarda, güzel olmak adına biz kadınların denemeyeceği ve cesaret edemeyeceği şey çok az! Sanırım benim de öyle, ki Instagram'da son zamanlarda fazlasıyla popüler olan, bir kaç ünlü ve blogger tarafından tanıtımı yapılan Botolips'i ben de denemek isteyerek firmayla görüştüm ve gönderilen ürünü denemeye başladım.

Botolips, kutusundaki içerik listesine göre içerisinde bir çok doğal yağ bulunduran ve dudaklara uygulandıktan 3-4 sonra bile dolgunluk etkisini sürdüren bir ürün. Sürüldüğü anda dudakları yakmaya başlıyor, acı eşiğim yüksek olmasına rağmen acıdan gözlerim doldu diyebilirim. Neyse ki bu yanma hissi yaklaşık 1 dakika kadar sonra geçiyor ve geriye daha dolgun dudakların tadını çıkarmak kalıyor.

Botolips Yorumları


Keşke ben de tadını çıkarabilseydim! Fakat benim bir kere kullandığım ürün dudaklarımda 2 haftalık bir hasara neden oldu.

Öncelikle dudaklarımdaki uyuşukluk geçmedi, 1 hafta boyunca dudaklarımda acıdan başka bir his yoktu. Sonrasında kızaran ve şişen dudaklarımın kızarıklığı burnuma ve çeneme kadar dağıldı, ağzımın yan kısımları yara oldu ve ağzımı açamamaya başladım.

Dudak kenarlarım nokta nokta su topladı ve sonra bunlar kabuklu yaralara dönüştü. Dudağımın tamamen çatlayarak kabuk kabuk soyulduğunu ve hiç bi nemlendiricinin ve kremin o devrede işe yaramadığını belirtmek isterim.

Sanırım ürünün bendeki yan etkisi bu diye düşünürken, Instagram üzerinde yaptığım küçük bir araştırmayla bir çok kişinin aynı şekilde madur olduğunu ve firmaya ilettiklerinde firmanın beni engellediği gibi onları da engellediğini gördüm.

İşte yorumlardan bir kaçı, özel mesaj üzerinden benimle iletişime geçen bir çok kişi oldu aynı şikayetle ama özel mesajı tercih ettikleri için burada paylaşmamayı uygun gördüm;Botolips'in bendeki etkisi bu şekildeydi, belki sizdeki etkisi tamamen farklı olabilir, bu nedenle olumsuz algı yaratma ya da firmayı taşlama gibi bir amacım olmadığını özellikle belirtmek isterim.InstagramFacebook
Sevgiyle kalın!

7 yorum:

 1. Yorumlarına kefilim o sebeple habersiz alsaydım ben de denerdim muhtemelen ama bu sebeple yakınından geçmem :)

  YanıtlaSil
 2. Ya bu tür ürünlere, çok bilindik ve piyasada rüştünü ispatlamış bir firma tarafından üretilmemişse, temkinli yaklaşıyorum. Senin Instagram paylaşımını da hatırlıyorum. Geçmiş olsun Eda'cım...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim de ağzım yandı artık uzak dururum :)

   Sil
 3. Çok geçmiş olsun Mamo'm , umarım gerekli yerlere ulaşır bu yazınnn meraklısı olana olmayana yolladım :D bu önemli bi durum. Markanın engelleyerek tepki vermesi de ne komik böyle devam etsin. :S

  emeğine sağlık şahane, akıcı bi yazı olmuş <3

  YanıtlaSil
 4. Hala harika diye tanıtanlar var ya . Pes diyorum. Geçmiş olsun :)

  YanıtlaSil