The Balm Nude Beach Far Paleti Incelemesi

Herkese merhaba! 

The Balm'ın her yeni çıkan ürünü sizin de kalp atışlarınızı yükseltiyorsa hadi bir kahve kapın gelin uzuun uzun konuşalım Nude Beach paleti...

Çok nadiren far kullanan biri olarak hiç bir zaman indirimde palet kovalamadım. Ten rengi bir far ve bool rimelle günü geçirdiğim için, olan far paletlerim genelde özel bir günü bekler-di, taa ki bu paletle tanışana kadar;

The Balm Nude Beach Far Paleti

Bloggerların vazgeçilmezi Nude Tude, Nude Dude ve The Balm'ın çoğu far paletini hiç kullanmadım en fazla ne kadar mükemmel olabilir diyerek. Nude Beach'ı kullandığımda ise "İşte bu" dedim ve daha önceki paletleri kullanmadığım için hafiften üzüldüm 😊

Kalıcılığıyla, pigmentasyonuyla, tozutmamasıyla zirvede olan paletin The Balm tarzı kaliteli kartondan ambalajı var. Farların yapısını değil, renklerini övmek istiyorum müsadenizle, zira ürün yapısı olarak renkli kozmetik alanında kendini kanıtlamış bir marka The Balm.

Boş bir far paletine 12 renk seçecek olsam, sanırım bu renkleri seçerdim. Beyaz ten-yeşil göz kombinasyonuna çok iyi uyum sağlıyor renkler.

Paletin ismi her ne kadar yazlık bir isim olsa da, sonbahar ve kış aylarında kullanıma çok uygun renkler barındırıyor.  Hem mat, hem sedefli renkler bir arada..

The Balm Nude Beach Far Paleti
Brilliant; Tüm göz kapağını nötrlemek için kullanabileceğiniz bir baz rengi. Ben makyaj yapmak istemediğim zamanlarda sadece bu rengi kullanıp bol rimelle makyajımı tamamlıyorum. Sağlıklı ve temiz gösteren mat bir renk..


Babe; Yine tek başına baz olarak kullanabileceğiniz renklerden. Biraz daha turunculuk barındırıyor ve hafif metalik yapısı var.

Buff; Yine paletin en açık tonlarından, çok hafif pembelik barındıran yarı sedefli bir renk. Ben açık renkleri sevdiğim için sıkça kullandıklarım arasında.

Bright; Tam mat bir gül kurusu. Geçiş rengi olarak da, tek başına da beyaz ende çok hoş duran bir renk. Çok zorda kalınırsa allık olarak bile kullanılabilir.

Brainiac; Bright'ın sedefli hali diyebiliriz. Tek başına tüm göz kapağına uygulandığında yansımalarıyla uğraşılmış ve çok renkli bir hava veriyor, sedefli farları sevmesem de bu paletteki renkler çok başarılı diyebilirim..

Brave; Çok koyu bir mor. İçinde çok minik mor ışıltılar var. Gözün dış kısımlarına kısa uçlu minik bir fırçayla uygulandığında gözlere derinlik katıyor ve göz rengini ön plana çıkarıyor.

Built; Sedefli bir yapıda, sedefli bir açık kahve. Çok pigmentli, tek seferde aldığınız ürünle tüm göz kapağını yoğun şekilde renklendirebiliyorsunuz.

Bold; Paletin en joker renklerinden, mat bir açık kahve. Gözün tüm bölgelerinde kullanılabilecek, her göz rengine ve ten rengine yakışacak bir renk.

The Balm Nude Beach Far Paleti 

Bodacious; Paletteki favori renklerimden. Çok pigmentli mat bir kızıl, ben bu tarz farları gözün altına ve üstüne tek başına uygulamayı çok seviyorum. Instagram hesabımda uygulanmış halini paylaşmıştım.

Breathtaking; Yine paletin en pigmentli renklerinden, kısacası paletteki sedefli renkler çok pigmentli diyebiliriz. Fırçayı dokundurmanız yeterli,

The Balm Nude Beach Far Paleti 


Bootylicious; Sedefli, kızıllık barındıran bir kahve. Yine yumuşak ve pigmentli, favori renklerimden bir diğeri diyebilirim. Göz kapağının dış kısmına V şeklinde uygulandığında çok hoş bir derinlik katıyor.

Brazen; Paletin son ve en koyu rengi. Acı kahve ve tamamen mat. Ben bu rengi eyeliner fırçasıyla, eyeliner gibi uygulamayı çok seviyorum. Far bazı da kullandıysam eyeliner gibi sabitleniyor ve günü kurtarıyor diyebilirim.

The Balm Nude Beach Far Paleti'ni Gratis mağazalarından satın alabilirsiniz. İndirimsiz fiyatı 120 lira, indirim kovalarsanız 70 liraya kadar düşüyor benden söylemesi.

InstagramFacebook
Sevgiyle kalın!

3 yorum:

  1. Diğer iki palet de gayet başarılıydı Eda; fakat Nude Beach'te Balm kendini aşmış resmen! Hem renk, hem renk kombinasyonu, hem de yapı olarak şahane bir iş çıkarmış. Sen de güle güle kullan, sevgiler!

    YanıtlaSil
  2. Aynen bu çok çok iyi olmuş! Renkleri sanki ben seçip yerleştirmişim palete, öyle sevdim :)

    YanıtlaSil