Yeni WetnWild Ürünleri | #WetnWildFiltresi

Herkese merhaba! 

Yazın ortalarında, henüz tatile gidememiş olan ve gün boyu Instagram'da sahil fotoğraflarına maruz kalan bir bünyeye rağmen, harika bir hafta oluyor 😌 

Enerjik başlayan haftanın enerjisini hepimizin sevdiği bir markanın yeni ürünlerine ayırmak istedim, başlıktan da anlayacağınız üzere.. 

Yeni WetnWild Ürünleri 

WetnWild dendiğinde aklınıza ilk hangi ürün geliyor? Ben şüphesiz Brulee diyebilirim, her gün kullandığımı düşünürsek.. Comfort Zone paleti, şeffaf kaş jeli de en çok bilinenler arasında, bir de ekstra uygun fiyatlarını düşünürsek her kadının makyaj çantasına girmeyi hak ediyorlar...

Hadi size WetnWild sözlüğüme yeni eklenen ürünlerden bahsedeyim, boolca fotoğraf ve koca bir kupa kahveyle! ❤

WetnWild Precious Petals Aydınlatıcı Pudra

Bu yaz aydınlatıcı koleksiyonumu üç katına çıkardığımı düşünürsek, bu aydınlatıcıyı gördüğümde gözlerimde kalpler belirdi diyebiliriz! 😍 Markadan beklenmeyecek şekilde şık bir baskıyla karşılaşıyorsunuz kapağı açınca.

WetnWild Precious Petals Aydınlatıcı Pudra

Pembe-Bronz tonlarında bir aydınlatıcı, siz de çok beyaz tenliyseniz anlayacaksınız ki bu aydınlatıcı sizde aydınlatıcıdan çok allık gibi duracak. Daha çok buğday tenli ve esmerlere, özellikle de yaz aylarında çok yakışacak bir ürün.

WetnWild Precious Petals Aydınlatıcı Pudra
Pigmentasyonu oldukça yüksek, fakat fırçayla alırken biraz haşin davranmanız gerekebilir zira biraz sert bir yapısı var, bu nedenle hiç tozutmuyor da. Kalıcılığı çok yüksek, cilde oturuyor ve gün boyu oynamıyor diyebilirim.
WetnWild PhotoFocus Fondöten

Bazen mükemmel makyajınızın,  flaşsız fotoğraflarda bile sevimli hayalet gibi çıktığı oluyordur değil mi? Bu durumu ben de yaşadım bir kaç kere. Yedi farklı ışık altında test edilmiş  bu fondöten beyaz yansımaları engellemeyi vaat ediyor.

Fondöteni yedi farklı ışık atında kullanamamış olsam da, ambalajı, yapısı ve duruşu hakkında bir kaç yorumda bulunabilirim 😏

WetnWild PhotoFocus Fondöten
Akışkan bir yapıdaki fondötenin oldukça şık ve cam bir ambalajı var. Kapağını açmadan pompalı olduğunu düşündüm, fakat açtığımda bu tarz bir aparat görmek beni epey şaşırttı.

Fondötenin bendeki rengi soft beige, kendi rengime oldukça koyu olsa da renk açıcı kullanarak rengi ayarladım. Yurtdışında 20 renk tonu bulunuyor, ivory yani fildişi rengi ülkemize gelirse kesinlikle şans vermeyi düşünüyorum.

WetnWild PhotoFocus Fondöten
Karmadan yağlıya dönük cildimde, pudra kullanmadan dahi yağlanma yapmadı. Cildime kolayca ve incecik yayılmasını, parça parça durmamasını sevdim. WetNWild markasının diğer ürünleri gibi uygun fiyatlı olduğunu düşünürsek, ciddi ciddi sürekli fondötenim olabilecek, BB krem tadında bir yapıya sahip 😇


WetnWild Megafast Liquid Catsuit - Rebel Rose
Şu sıralar likit rujlarla aramın ne kadar iyi olduğunu Instagram hesabımı takip edenler bilirler! Özellikle dudaklara oturan ve yaz sıcağında dahi fazlalık yapmayan likit mat rujlar favorilerimden.

Favori rengim mi? Narçiçeği, gülkurusu ve şeftali tonları. Bu ruju geldiği günden beri sıkça kullandım, ve WernWild paketinden çıkan ürünler arasından şüphesiz en beğendiğim ürün oldu!

WetnWild Megafast Liquid Catsuit - Rebel Rose
Çok şık bir ambalajı, klasik görünen sünger aplikatörü var. Görünen diyorum, zira kavisli bir yapısı var ve ruj sürerken dudağa tam oturuyor. Anlatamadım ama, deneseniz anlarsınız 💋

Kolayca uygulanan, çizgi çizgi durmayan ve çabuk oturan bir yapısı var. Kalıcılığı ortanın epey üzerinde, en güzeli dudağı hiç kurutmuyor. Yine de uygulama öncesi dudağı nemlendirmek, daha pürüzsüz durmasını sağlıyor.


WetnWild Lash Regenade Maskara
Diğer favorimi soracak olursanız, hiç düşünmeden bu maskarayı gösteririm size.

Bir kaç haftadır Gratis'de WetnWild raflarında ilginç ambalajı nedeniyle kesiştiğim, fakat direnerek sepete atmadığım bir maskaraydı kendisi. Bu tarz ambalajların, sadece ilgi çekmek ve ürünü satmak için yapıldığını, ürünün çok kullanışlı olmadığını düşünürdüm hep.

Kapağını açtığımda, bu tarz bir fırça çıktı karşıma;

WetnWild Lash Regenade Maskara

Daha önce bu tür fırçalı bir maskara kullanmış ve beğenmiştim. Ucundaki top kısmıyla dış kirpiklere ekstra uygulama yaparak kedi görünümü elde edebildiğim için kullanışlı buluyorum bu fırçaları.

Tek kat uyguladığımda, kirpiklerimi tek tek ayırdığını ve dolgun gösterdiğini fark edince oldukça beğendim. Gün içinde akmaması da bu maskaranın favorilerim arasındaki yerini sabitledi.

Yorumlarını okuduğumda, çok sevenlerin de nefret edenlerin de olduğunu gördüm. Daha önce de söylediğim gibi, maskara olayı fazlaca kişisel, benim mükemmel dediğim bir başka kirpiklerde vasat olabiliyor. Harika diye aldığım yüksek fiyatlı maskaraları da bir kere kullanıp çekmecenin dibinde kuruttuğum çok olmuştur. En güzeli deneyerek kirpiklerinize en çok uyan maskarayı bulmak, bu uygun fiyatlı maskarayı da denenecekler listenize ekleyebilirsiniz 😉


Wetnwild Au Natural Far Paleti - Nude Awakening
WetnWild en çok farlarıyla meşhur diyebiliriz, bu yüzden hem bu far paletini, hem de enfes renklerini görünce yine gözlerimdeki kalpleri tutamadım 😍

Palet, beraber kullanılabilecek on rengi barındırıyor içinde. En soldaki üç renk, far kullanmak istemediğinizde göz kapaklarınızı nötrlemek için kullanabileceğiniz joker renkler.

Wetnwild Au Natural Far Paleti - Nude Awakening
Farların oldukça sert pigmentlenmiş bir yapısı var, fırçaya almak biraz uğraştırsa da hiç tozutmamaları paleti sevdiriyor.

Ne yazık ki diğer WetnWild farlarına göre pigmentasyon, benim gibi hafif makyaj yapan birine göre bile düşük. Mutlaka bir far bazıyla desteklenmesi gerekiyor.

Farlar göz kapağında zor karışıyor, ama bolca karıştırdığınızda geçişler çok doğal ve buğulu duruyor. Bu paletin renklerini fazlasıyla sevdim, kışın günlük kullanabileceğim mat ve sedefli renkler barındırıyor.

Wetnwild Au Natural Far Paleti - Nude Awakening

Tüm ürünlerin cildimde duruşu şu şekilde;
  • Fondötenin rengini açarak kullandım
  • Allık olarak da aydınlatıcıyı uyguladım
  • Etkisini net görebilmeniz adına maskarayı sadece tek kat uyguladım
  • Farlardan da en baştaki açık rengi tüm göz kapağıma yaydım, ardından iç kısımlara dört ve beş numara, dış kısımlara da yedi ve sekiz numarayı uyguladım

WetnWild ürünlerini Gratis mağazalarında bulabilirsiniz. Unutmadan, WetnWild ambalajlarında şu tavşancığı görmek biz hayvan severleri mutlu ediyor ve markayı daha da alınabilir kılıyor 😍InstagramFacebook
Sevgiyle kalın!

3 yorum:

  1. Cok tatlisin ki sen��fondoten ve ruju deneyecegim aydinlatici bende de kalplere neden oldu indirimde bulamadim ama alacaklaeim arasinda

    YanıtlaSil
  2. aydınlatıcısı, fondötenini ve likit rujunu edindim, deniyorum bu aralar, oldukça sevdiğimi söyleyebilirim şimdiden =)

    YanıtlaSil