Çantamı Nasıl Düzenli Tutarım?

Herkese merhaba! 

İtiraf edeyim, geniş alanlarda düzeni bir şekilde tutturabilsem de çanta, dolap gibi dar alanlarda düzenli olmak benim için epey zor. Gardolabım genelde karman çormandır, aradığımı bulabilmek için küçük bir kazı çalışması gerekir. Çantam da aynı şekilde, anahtarımı bulabilmek için kapıda bir kaç dakika beklerim

Böyle alanlarda düzeni sağlamak adına benim de küçük tüyolarım var 😌 Her ne kadar gardolabım için partik çözümler bulamamış olsam da, benim için çantada aradığımı bulabilmek ya da bir dakikada çanta değiştirmek artık çok kolay, bakalım nasıl? 

Zipper Çantalar

Bu garip şeylerin ilk bakışta ne olduğunu anlamak oldukça zor 😇 Kendileri aslında uzunca bir fermuar, çekildiğinde ise çok şık çantalara dönüşüyorlar.

"Peki çanta düzeni ile ilgisi ne?" derseniz ben bu çantaları bir organizer olarak kullanıyorum aslında. Çantama koyacaklarımı sınıflayarak bu çantalara yerleştiriyor ve bu çantaları çantama koyuyorum. Hangi çantada ne var kısa sürede öğrendim ve aradığımı rahatlıkla buluyorum.

Zipper Çanta
 Sabahları kıyafetime göre çanta seçerken, yine bu üç çantayı diğer çantaya atıyorum, yani oldukça pratik...

Zipper Çanta
 Özellikle en büyük çanta, aynı zamanda şık bir makyaj çantası benim için. Gün içinde bir ki parça kozmetik taşısam da, sık sık iş seyahatine gittiğimde bavula atıyorum yine bu çantaları.

Zipper Çanta 
Buradan da çantanın yapılmamış ve yapılmış halini görebilirsiniz. Fermuarlamak ve açmak çok eğlenceli, ve fermuarlanmamış hali de çok az yer tutuyor. Çantanıza atıp ihtiyacınız olunca çantaya dönüştürebilirsiniz 😊

Bu çantaların farklı renk ve boyutlarını burada buklabilirsiniz, fiyatlarının da ok uygun olduğunu hatırlatayım!

InstagramFacebook
Sevgiyle kalın!

4 yorum:

 1. Benim de çantamın içi minik çantalarla dolu ve bu fermuar çantalar da çook pratikmiş! Aklımda olsun! Güle güle kullan Eda'cım :)

  YanıtlaSil
 2. ayy çok hoş

  YanıtlaSil
 3. Blog harika gerçekten.
  Kişiye özel kupa bardak tasarımları için Kişiye Özel Kupa Tasarımları

  YanıtlaSil