NK | Sarımsak Özlü Tırnak Güçlendirici

Merhabalar!

Gratis raflarında sürekli kesiştiğim, fakat bir türlü akıp kullanmadığım aynalı mor ambalajıyla bana sürekli göz kırpan NK markası ile çok sevdiğim bir arkadaşım sayesinde tanışma fırsatı buldum geçtiğimiz haftalarda..

NK | Sarımsak Özlü Tırnak Güçlendirici
NK, yani Nicka K, özellikle Amerika'da oldukça popüler ve tercih edilen bir marka. Ülkemizde sadece tırnak bakım ürünleri olsa da; Aslında renkli kozmetiğe dair her çeşit ürünü bünyesinde barındırıyor.

Ben de bir kahve keyfi sırasında tırnaklarımın hızlı uzadığından, ama çok kolay kırılıp soyulduğundan bahsederken bu ürünün tam bana göre olduğunu öğrendim, bakalım işe yaradı mı? 😊

Tırnak bakımına çok önem veriyorum, ve ne yazık ki hem işim hem de ev işleri nedeniyle tırnaklarım bazen katmer gibi davranıyor ve bu durum sinirimi bozuyor. Uzun tırnaklardan biri bile bu hale gelince bir anlık gafletle tüm tırnaklarımı kesip oğlan çocuğu moduna merhaba diyorum! Sonra da gelmesin oje yayınları 😅

Bu ojeyi 3-4 günde bir, daha doğrusu her oje değiştirdiğimde ojenin altına tek kat sürüyorum. Oje sürmek istemediğimde şeffaf oje görünümüyle sadece bu ürünü 2 kat uyguladığım da oluyor. Unutmadan, kırık beyaz dursa da uygulandığında tamamen şeffaf görünüyor.

NK | Sarımsak Özlü Tırnak Güçlendirici

Çok ama çok hızlı ürün bu ürün, hem ojenin altına güzel bir baz görevi görüyor hem de kullanıldığı sürece kırılma ve soyulma problemini azaltıyor. Fakat sanıyorum sürekli ve düzenli kullanmak gerekli..

Sarımsak özlü dendiğinde benim aklımdaki ilk soru gerçekten sarımsak kokup kokmadığı olmuştu, kokmuyor 😌 Çok keskin olmayan normal bir oje kokusu var, o kadar.

En sevdiğim yanı ise içeriğinde formaldehit, toluene ve ftalat bulunmaması, bu yüzden bile tekrar alacağım bir ürün. Duruşu şu şekilde;

NK | Sarımsak Özlü Tırnak Güçlendirici

Aynı markanın bir çok farklı tırnak bakım ürünü bulunuyor ve hepsinin fiyatı şu anda 7,90 lira. Diğerlerini de denemeyi çok istiyorum acaba nasıllar?

NK Tırnak Bakım Ürünleri

Bu tırnak güçlendiriciyi Gratis mağazalarında bulabilirsiniz, ben indirimsiz fiyatıyla 7,90 liraya aldım. Siz bu markayı denediniz mi? Denediyseniz yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum!


InstagramFacebook
Sevgiyle kalın!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder