Flormar Blackstar GL10 | Siyah Simli Oje

Herkese merhaba!

Miskin pazartesi sabahına kahvenin katamadığı enerjiyi biraz ışıltıyla vermek istedim, ve yaza inat neredeyse her hafta kullandığım ve çok sevdiğim bir ojeyi fotoğrafladım yine yaz güneşinde 😌

Flormar Blackstar Siyah Simli Oje

Küçük şehrimize Gratis açıldığından beri neredeyse her öğle arasında kozmetik rafları arasında buluyorum kendimi, bir şey almayacak olsam da. Sanırım özlem gideriyorum.. Geçtiğimiz günlerde oje reyonunu mıncırırken karşılaştım Blackstar ile!

Siyah ojeyi çok severim, bütün kış tırnaklarımda siyah ya da siyah mat ojeyle dolaştım. Yaz için de siyaha bile olsa biraz renk katmak istedim ve bu yoğum ışıltılı rengi attım sepete!

Flormar Blackstar Siyah Simli Oje

Hepimizin bildiği ve alıştığı Flormar ambalajında bir oje, fırçası yine klasik Flormar ince fırçası. Nasıl başarıyorlar blmiyorum ama, bu incecik fırça asla çizgilenme yapmıyor ve rahatça uyguluyor rengi tırnaklara. 

İçerisinde mikro boyutlarda, simden çok sedef diyebileceğimiz ışıltılar var. Bu ışıltılar oldukça yoğun, iki katta aşağodaki tam opak görünüm elde edebiliyorum böylece.

Flormar Blackstar Siyah Simli Oje
Işıltılar holografik yansımalı, yani tırnaklarınızı güneş ışığında hareket ettirdiğinizde büyülenmeniz olası 😍 Sırf bunun için sürüyorum diyebilirim!

Flormar Blackstar Siyah Simli Oje
2-3 günün sonunda uçlardan soyulmaya başlıyor, bu nedenle altına bir kat şeffaf ya da siyah oje geçmekte fayda var. Çabucak kuruyor, bunu çok sevdim!

Ojeyi çıkarmak da, diğer simli ojelerde olduğu gibi epey zor ve uğraştırıcı, bunun için buradaki yazımı okuyarak simli ojeleri nasıl kolay çıkaracağınız hakkında fikre sahip olabilirsiniz!

Bu ojeyi buradan çevrimiçi olarak, Flormar mağazalarından ya da kozmetik mağazalarından satın alabilirsiniz.


InstagramFacebook
Sevgiyle kalın!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder