Revlon Ultimate All in One Mascara

Merhaba!

Serinliğine sığınmak adına, öğle aralarımı bile ofiste geçirirken, Instagram'dan "Yaz gelsin artık" naraları attan kitleye selamlarımı iletmek istiyorum önce.. Yanıyoruz! 

Sıcaklardan bunalan ve sıcakları hiç sevmeyen ben, kendimi kapalı ortamlara hapsetmiş haldeyim, hal böyle olunca en iyi seçenek blog ve kahve ikilisi oluyor benim için ☕

yine ofiste pineklerken, arşivde bekleyen onca fotoğrafı görünce, yazmadan olmaz dedim ve şu sıralar sıkça kullandığım Revlon All in One Mascara' yı sizlerle tanıştırmak istedim;
Revlon Ultimate All in One Mascara

Revlon ürünlerine zaafım malum şuradan da anlayacağınız üzere.. "Maskarasız çıkmam" mottosunda biri olarak Revlon maskaralarını daha önce denemiş ve beğenmiştim.

Bu maskaranın ambalajı da dikkatimi çekenler arasındaydı, hem oval şekli hem de en sevdiğim kırmızı-siyah uyumu ile 👄

Fırçasını ilk gördüğümde ise, hayal kırıklığına uğradığımı söylemek zorundayım. Bu minicik fırça az ve cılız kirpiklerime yeterli olacak mı diye düşündüm, fakat ilk uygulama sonrasında gördüm ki en kısa ve zayıf kirpikleri bile rahatça kavrıyor ve gözün iç kısmına da dış kısmına olduğu gibi rahatça uygulanabiliyor.

Revlon Ultimate All in One Mascara

Yorumları incelediğimde, bu maskarayı sevenin de sevmeyenin de çok olduğunu gördüm. Gerçi şu ana kadar incelediğim neredeyse tüm maskara yorumlarında aynı durum mevcut. Çünkü maskara, kıyafet gibi denebilir. Çok güzel denen bir maskara kirpiklerinize ve göz şeklinize uymayabilir ya da hiç sevilmeyen basit bir maskara sizin kirpiklerinizde harika iş çıkarabilir.

Sanırım bu maskara da kirpik tipi benim gibi zayıf ve kısa olanlara göre. Verdiği hafif hacimli görüntü ve kat kat uygulanabilirliği ile benim gönlümü çeldi diyebilirim.

Kirpiklerimde tek katta duruşu şu şekilde;

Revlon Ultimate All in One Mascara SwatchInstagramFacebook
Sevgiyle kalın!

4 yorum:

 1. Revlon'un rimelini daha önce denememiştim.Rimel konusu kişiden kişiye çok değişen bir ürün,sanırım hepimizin beklentileri farklı farklı:) Güzel günlerde kullan:)

  YanıtlaSil
 2. Ay sende mükemmel durmuş Eda!!! Watson'stan alışveriş yapıyor olsam koşa koşa gidip alırdım sanırım :D Güle güle kullan, sevgiler!

  YanıtlaSil
 3. Selamını aldım adaşım valla şikayet etmiyorum ben :D Çok yakışmış bu maskara sana <3

  YanıtlaSil
 4. Maskaramı değiştirmek istiyordum. Alternatiflerim arasında şuan en ilgimi çeken ürün oldu teşekkürler.

  YanıtlaSil