Miss W | Organik Sertifikalı Kaş Farı Kiti

Merhaba!

Yaz gelmedi gelmedi derken, kavrulmaya başladık sıcaklardan 🙈 Hal böyle olunca, kışın yapılan fondötenli, kapatıcılı makyajlar yerini bir rimel, bir ruja bırakmaya başladı bile..

Kışın çok makyaj yapmadığımı ifade edeyim. Yazlık makyajım da genel olarak ten rengi bir far, boolca rimel, hafif doldurulmuş kaşlar ve renkli bir dudak balmından ibaret.

Son zamanlarda da Miss W markasının Organik Sertifikalı Kaş Farı Kiti'ni kullanıyorum. Ki zaten bundan öncesinde elime geçen kaş kitlerini hiç kullanmadım hepsi koyu geldiği için..

Organik Sertifikalı Kaş Farı Kiti

Miss W markasına ait birkaç ürünü daha önce bloga yazmıştım, organik sertifikalı kozmetik ürünler üreten, çevre ve doğa dostu bir marka. Ürünleri, rujları bile genel olarak bu tarz karton ve kullanışlı ambalajlarda.

Farlar tozutmuyor ve kalıcılık konusunda da oldukça başarılı, rengini kolay veriyor.

Miss W Ürünleri
Bu kaş kitinin kapaüını açtığınızda üç tonda kahve çıkıyor karşınıza, birisi size mutlaka uyacaktır 💋

Ben kaşlarımı günlük olarak doldururken en açık rengi kullanıyorum. Orta tondaki rengi de özel gün ya da gece makyajlarımda tercih ediyorum.

En koyu renk benim kaşlarım için fazlasıyla koyu, bu nedenle kutudaki ince fırçayla kirpik diplerime eyeliner gibi uyguluyorum bu rengi ve sonra hafifçe dağıtıyorum. Yani diğer far paletlerini açmama gerek kalmadan bu ürünle makyajımı bitiriyorum diyebilirim 😌

Ürün şu anda Yaşamdükkanı'nda %50 indirimle 46 lira, almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. 


InstagramFacebook
Sevgiyle kalın!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder