Flormar HD Koleksiyonu | Kontur Paleti (Sculpting HD Powder)

Merhaba!

Sizde de yoğun mu geçiyor haftalar? Ben pazartesi sendromunu yaşayamadan cumada buluyorum kendimi, ve bu iki günün arasında ne yaptığımın farkında değilim. Sanırım birazcık tatile ihtiyacım var, biraz da kendime ve bloga zaman ayırmaya 😇

Koleksiyonlarını paylaşmaya dahi yetişemediğim Flormar, bu sefer de her markada olması gereken HD serisiyle sahalarda 😏 Daha önce bu seriye ait, çok kullanışlı bulduğum Oval Fırçayı yazmıştım.

Şimdi de yine HD koleksiyonundan, başarılı bulduğum kontur paletini paylaşmak istiyorum;

Flormar HD Koleksiyonu Kontur Paleti 
Bu yayındaysanız, hepiniz biliyorsunuzdur konturü, fakat kısaca bahsedecek olursam mat bir bronzer ve aydınlatıcı ile yapılan bir makyaj hilesi. Yüzün belirli kısımlarını çukur göstermeye, istenilen kısımlarını da çıkık göstererek kemikli bir hat ortaya çıkarmayı amaçlıyor.

Hangi bölgelerde hangi ürün kullanılmalı, Flormar paletinden çıkan bir şablonda gösterilmiş. Yüzünüzün şekline ve zevkinize göre uyarlayabilirsiniz bu şablonu, bence işe yarar ve ince düşünülmüş bir ayrıntı 😌

Flormar HD Koleksiyonu Kontur PaletiPalette bulunan iki ürünün yakından görünümü bu şekilde;
Flormar HD Koleksiyonu Kontur Paleti
Bronzer; Tam da olması gerektiği gibi soğuk tonlarda, yüzde çamur gibi durmayan, turunculuk barındırmayan ve nispeten kalıcı bir renk. Aynı zamanda bu tonları sevenler için çok kullanışlı bir göz farı 👌

Aydınlatıcı; Daha çok günlük kullanıma uygun, hafif ve tatlı bir aydınlık görünüm veren, sim içermeyen bir aydınlatıcı. Bolca sürerek daha yoğun bir görünüm elde edebiliyorsunuz. Daha çok "Sunkissed" olarak bilinen, bizde güneş yalamış (!) denilen bir görüntü veriyor. Işıltı barındırmadığı için aynı zamanda göz altları için iyi bir sabitleme pudrası da diyebilirim.

Flormar HD Koleksiyonu Kontur Paleti
Normalde ürünlerden çıkan fırçaları sevmesem de, kontur paletlerindeki dar enli fırçalar oldukça işime yarıyor ve kullanıyorum. Bu ürünün fırçası da oldukça kullanışlı.

Üç farklı seçeneği bulunuyor ve indirimsiz fiyatı 39.90 lira. Bu ürünü Flormar'ın kendi sitesinden ya da Flormar mağazalarından satın alabilirsiniz.


InstagramFacebook
Sevgiyle kalın!

3 yorum: