Bayan Yaz Botları | Sail Lakers

Herkese merhaba!

Mayıs bitti, haziran göz kırpmaya başladı fakat sıcak havadan hala ses seda yok.. Durum böyle olunca, sıcak iklimlere kaçtım bir haftalık ki o yoğun temponun yorgunluğu hala üzerimde. Günün ortası olmasına karşın biten enerjimin son damlalarıyla da Sail Lakers yazlık botları paylaşayım istedim sizlerle..

Sail Lakers Yazlık Bot
"Yazlık" ve "Bot" kelimelerini yan yana duyduğumda benim de aklımda soru işaretleri oluştu ilk başta. Yazın çorap giyme fikri aklıma geldiğince bana sıcaklar basan ben "Bunu nasıl giyeceğim?" diye düşündüm.

İlk giydiğimde de yazın en çok tercih edileni babetlerden bile daha rahat ve hafif olduğunu gördüm, ve tıpkı sandalet gibi havadar ve iç-dış yumuşacık deri olmasıyla fazlaca rahat!

Sail Lakers Yazlık Bot

Biz kadınlar için en önemlisi, tabi ki görüntüsü! Kovboy botuna benzeyen farklı görüntüsü, buz mavisi rengi ile benim çok ilgimi çekti her ne kadar kombinlemesi zor bir renk olsa da..

Sail Lakers Yazlık Bot
Sail Lakers Yazlık Bot

Kısaca söyleyeceğim şu ki, rahatlığı beni benden aldı ve çıkarmak istemiyorum. Rahatlığına ben kefilim, almak isterseniz yapmanız gereken buraya tıklayarak en sevdiğiniz rengi ve modeli seçmek.

InstagramFacebook
Sevgiyle kalın!

5 yorum:

 1. Hiç yazlık bot kullanmadım çok güzelmiş bunlar :)

  YanıtlaSil
 2. Demiştim ya festival hatırlatıyor bana bunlar ♥ Yaz gelemedi ama mevsim havasına girdim tine görsellerim iç açmış adaşım. siteyi inceledim indirim de varmış kıh kıh ben hala renge karar veremedim senden bi yardım alırım ^^ Çok yakışmış güzel günlerde olsun

  YanıtlaSil
 3. Ya ben çok aşırı beğendim bunları Eda ya, çok pis aklıma soktun! Gerçi yaz da gelmedi, hani şu an giysem kimse zaten yadırgamaz ama biraz da indirim olur mu diye bekleyip, muhtemelen alacağım :))) Güle güle giy!!!

  YanıtlaSil
 4. botlar güzel ama bayan değil kadın botu denilse daha iyi bence..

  YanıtlaSil
 5. çok tatlı botlar özellikle rengine bayıldım :)

  YanıtlaSil