Flormar HD Koleksiyonu | Oval Fondöten Fırçası

Merhaba!

Makyaj sever her kadının tutkusu makyaj fırçaları, tabi benim de öyle! Gün geçmiyor ki bir marka yepyeni fırçalar sürsün piyasaya.. Bu fırçaların son trendi de sanıyorum Instagram hesaplarında bolca gördüğümüz kaşık fırçalar.. 

Flormar HD Koleksiyonu Oval Fondöten Fırçası

Kaşık fırçaları her yerde görmeme karşın, yapı itibariyle kullanışlı olduğunu düşünmediğimden alıp kullanmamıştım şimdiye dek. Bir kaç gün önce gelen kargodan çıkan fırçayı sadece buraya yazmak için denediğimde ise, ön yargılarımın yine ve yine yersiz olduğunu gördüm 😌

Kaşık formundaki fırça, ince bir boyna sahip ve bu boyun esnek olduğu için uygulama süresince cildinize bastırsanız bile yumuşak bir uygulama sağlıyor.

Oval Fondöten Fırçası
Çok sık ve çok yumuşak bir kıl yapısına sahip. Fırçanın en sevdiğim özelliği, hiç bir şekilde ürün emmiyor. En sevdiğim fondöten fırçamla ya da makyaj süngerimle uyguladığım fondötenin yarısından daha azı tüm yüzüme yetiyor artık. Şöyle düşünün ki, yukarıdaki fotoğrafı fırçayı 4-5 defa kullandıktan sonra yıkamadan çektim. Ürün emmeyi geçtim, ürünün izi dahi kalmıyor üzerinde.

Böylece aslında ne kadar az ürünün yeterli olduğunu ve diğer fırçaların ne kadar ürün emdiğini de fark etmiş oldum.

Kaşık Fondöten Fırçası
Hem fondöten, hem BB krem hem de makyaj bazlarını uygulamada çok başarılı. Geniş alana, çizgilenme yapmadan, ürünü eşit bir şekilde dağıtıyor. Şu ana dek çamur gibi durduğu için kullanmadığım bir fondötenimi de incecik uygulamasıyla kullanıma kazandırdı.

Flormar HD Serisi

Yine Flormar HD koleksiyonunda bulunan HD fondöten ile de mükemmel bir ikili oluyor, denemenizi özellikle rica ediyorum..

Ürünleri Flormar kiosklarından ve Flormar'ın kendi sitesinden satın alabilirsiniz. Fırçanın fiyatı 39 lira, buradan satın alabilirsiniz.


InstagramFacebook
Sevgiyle kalın!

5 yorum:

 1. fırça biraz pahallıydı sanırım 40 TL gibi ama eğer iyiyse denenebilir :)

  YanıtlaSil
 2. Flormar gerçekten aştı kendini bu yıl birbirinden farklı serileri ile . Fırça manyağı bünyeme yalnız fena girdin adaş bu görsellerle <3 Yumuşacık olduğu nasıl belli yurt dışından iyi alternatifleri kovalamaktansa dibimizde iyi bi alternaitf sunmaları süper olmuş bunu kesin denicem güle güle kullan :*

  YanıtlaSil
 3. Kaşık fırçalar gerçekten pratik ve kullanışlı.
  Sevgilerle :)

  YanıtlaSil
 4. Her kaçık fırça bu performansı gösteremiyor; demek ki Flormar gerçekten iyi iş çıkarmış :) Ben de kaçık fırçaları seviyorum, özellikle de krem ürünlerle kullanmak için çok iyi oluyor. Güle güle kullan Eda'cım, sevgiler!

  YanıtlaSil
 5. Kaşık fırçalar çok kullanışlı bunu ben de denemek istiyorum.

  YanıtlaSil