Deborah Milano Velvet Mat Ruj Serisi | 02, 05, 07, 08, 09, 10

Herkese merhaba!

Uzun bir aradan sonra hem ülkeye hem de bloga hızlı bir geri dönüş yaptım, koşturmacayla geçen onca günün yorgunluğuna rağmen enerjimi toplayarak 😉

İtalya'ya olan sevgimi duymayan kaldı mı bilmiyorum! Hem İtalya'yı, hem İtalyanları, hem de İtalyan ürünlerini fazlasıyla seviyorum. Öyle ki, geçtiğimiz hafta Watsons tarafından gönderilen Deborah Milano Velvet Mat likit ruj serisini kaptığım gibi Milano yollarına düştüm ufak bir fantezi yaparak bu rujları memleketinde fotoğraflayabilmek adına 💋

Deborah Milano Likit Velvet Mat Ruj 

 Serinin bende altı rengi bulunuyor, renkler sırayla; 02, 05, 07, 08, 09, 10. Hepsi de dudakta şık duran renkler, özellikle açık renklerin görünümünü kendime yakıştırdığımı söyleyebilirim.

Deborah Milano Likit Mat Rujlar
 Rujların yapısına gelirsek, dudağa kolaylıkla yayılıyor ve hızlı sabitleniyorlar. Sabitlendikten sonra uzun süre bozulmadan kalıyor, bir şeyler yiyip içtiğinizde de sadece iç kısmı tazelemek gerekiyor.

Sabitlenme sonrası dudağınıza ekinizin dış kısmıyla ya da bir peçeteyle bastırdığınızda, rengin çıkmadığını görüyorsunuz "No transfer" özelliği sayesinde. Bardaklara bulaşan ruj izinden hiç hoşlanmadığımı düşünürsek bence iyi bir özellik 👌

Dudakları uzun süre ve üst üste kullanım sonrası kurutsa da, diğer çoğu mat rujda yaşadığım aşırı kuruma problemini bu rujlarda yaşamadım. Gün içinde üzerinden dudak kremi geçiyorum ara ara, böylece daha pürüzsüz duruyor.

Deborah Milano Mat Ruj
Klasik likit ruj ambalajında ve dudağa rahatça uygulayabileceğiniz süngerli, detaylara inebildiğiniz bir aplikatörü mevcut. Umarım kısa sürede ambalaj üzerindeki yazılarda da silinme olmaz..

Deborah Milano Mat Rujlar
Renklerin görünümü sırasıyla;

Deborah Milano Likit Mat Ruj Swatch

Debaroh Milano mat ruj serisini oldukça sevdim, eğer bitirebilirsem tekrar alacağım ve sürekli kullanabileceğim renkler var 😘

Watsons mağazalarından satın alabilirsiniz!


InstagramFacebook

Sevgiyle kalın!

6 yorum:

 1. Mat ruklar hayatımıza girdi gireli başka bir şey kullanmaz oldum ^^ Renklerin harika görnüyor adaşım güle güle kullan <3

  YanıtlaSil
 2. Yalnız çekim yeri nassıl havalı, nassıl manidar, wohooo demek istedim :))) Şahane! Bu arada, Rossmann'a gittiğimde o 05'e mutlaka bakacağım, nasıl güzel renk o yaa, tam aradığım gibi! Çok "like"! Ellerine sağlık Mamoş, sevgiler :)

  YanıtlaSil
 3. 05 ve 09 tam benlik! Güle güle kullan canım :)

  YanıtlaSil
 4. emin olmamakla birlikte acaba rujların sıralaması karışmış olabilir mi? elinizde tuttuğunuz rujlar içerisinde 10 yok 01 var. kapaklarına bakınca swachlardaki sıralama sanki 01, 02, 05, 07, 08, 09 olmalıymış gibi geldi. bu şekildeki sıralamada kapak renkleriyle swachlar daha uygun gibi. tabi bu benim gözlemim.

  YanıtlaSil
 5. Hepsi muhteşem görünüyorlar.Mat ruj dediğimizde akan sular durur ve hepsinin rengi bir harika.En favorim 01 numara.İyi günlerinde kullan:)

  YanıtlaSil
 6. Ne zaman şu 2 numarasını almak istesem sürekli kalmamış oluyor, birkaç deneme daha yaptıktan sonra vazgeçeceğim sanırım :)) Güle güle kullan, harika görünüyorlar..

  YanıtlaSil