Nivea Yoğun Bakım Kremi

Baharın müjdelendiği ilk günden herkese merhaba!

Hepimizin bildiği, çoğumuzun sevdiği ve herkese hitap eden bir marka Nivea, sahi şu ana kadar ben hiç Nivea ürünü kullanmadım diyebilecek var mı aranızda? Özellikle koyu mavi teneke kutudaki klasik Nivea kokulu yoğun kremi hatırlamayan yoktur sanırım, kozmetik raflarında hala arıyor gözlerim 😇

Bazı Nivea ürünleri var ki, klasikleri aratmayacak seviyede klasikleşmiş ve etkili. Bunlardan birisi Nivea Anında Rahatlatan Yoğun Bakım Kremi, başlıktan da anladığınız üzere..

Nivea Yoğun Bakım Kremi


Yine klasikleşen Nivea ambalajında, anında rahatlık ve 48 saat etki vaat eden bir ürün, ki hakkını vermiyor demek yalan olur.

Normalde karmadan yağlıya dönük olan ve çok nadiren cildimin özelliklerini şaşırmasıyla şu sıralar daha da sık kullandığım bu kremin nemlendirmesini ve yumuşacık kokusunu seviyorum. 48 saat etki vaat etse de sürekli el yıkayan biri olarak bunu deneyimlemem mümkün değil 😏 Fakat diz ve dirseklerde işe yaradığını söyleyebilirim, bunun yanı sıra kışın ayazda aniden sertleşen ve adeta tahtalaşan ellere kısa sürede iyi gelmesi "Anında rahatlatan" özelliğinin altını çiziyor.

Oldukça büyük gramajıyla uzun süre bitmiyor, buna bir de uygun fiyat eklenince her eve lazım denebilecek kozmetiklerden, ailenin tüm bireylerine hitap ettiği düşünüldüğünde.

Küçük marketlerin bile raflarında sıkça yerini alan bir ürün, ben son kullanma tarihlerine çok dikkat ettiğimi çin ve ürün uzun süre bitmeyeceğinden büyük kozmetik marketlerden almayı tercih ediyorum. Watsons mağazalarında da bulabilirsiniz! InstagramFacebook
Sevgiyle kalın!

2 yorum:

  1. Bu kremleri çok seviyorum bende de önceden vardı ne zamandır Avon kullanıyorum tekrar bakıyım buna :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ben epeydir kullanıyorum bu paketi de yeni açtım sayılır =) Seviyorum!

      Sil