L'actone Perfume | Musk Rose - Scandal - Joie Amber - Love Bond

Mer-ha-ba!

Über yoğun bir hafta olacak, bu yoğunlukta buralara vakit ayırabilmenin keyfiyle son zamanda tanıştığım L'actone markası ve dört kokusuyla tanıştırmak istiyorum sevgili okurlarımı 💋

L'actone Parfümleri

Öncelikle markaya bir dokunacak olursam, "İz Bırakan Sanat" sloganıyla yola çıkan marka, sadece parfüm değil kişisel bakım ürünleri, oda kokuları, çeşitli kolonyalar sunuyor müşterilerine.

Gelelim bendeki dört parfüme; Sırasıyla  Musk Rose, Scandal, Joie Amber ve Love Bond

L'actone Parfümleri
Musk Rose; Yukarıdan aşağı gül, yasemin çiçeği, beyaz çiçekler ve misk notaları barındıran oldukça kadınsı, klasik ve zamansız bir koku. Daha çok kış aylarında ve akşam saatlerinde kullanılabilecek parfüm, yakışana imza niteliği taşıyabilecek karakterde. Diğer hepsinde olduğu gibi uzun süre kalıcı!

Scandal; Tepeden aşağı siyah frenk üzümü, şeftali, armut, bergamot, hindistan cevizi, yasemin, müge, manolya, sedir, ahududu, vanilya, sandal ağacı ve misk notaları bulunduran bir parfüm. Oldukça zengin kokusuyla gün içinde değişerek geliyor burnunuza.

L'actone

Joie Amber; Yine sırasıyla kakule, amber, biber, yasemin, orkide, zambak, gül, deri, sandal, akgünlük ve tefarik notaları barındıran oldukça yoğun, ağır bir parfüm adından anlaşıldığı üzere. Oryantal notaların bolluğuyla esmer tenlerde enfes duracak bir koku 😘 Kalıcılıkta ise sınırları en fazla zorlayan parfüm bu, kesinlikle! 

Love Bond; Narenciye, yeşil bitkiler, müge ve yasemin çiçeği, misk, meşe, ahşap ve buğdaygiller notalarını barındıran ilk kullanıldığında oryantal, daha sonraki saatlerde yerini yumuşak ve çiçeksi kokuya bırakan bir parfüm. 

L'actone Scandal

Zevklerin tartışılmayacağını belirtmekle beraber, favorimin tatlı ve çiçeksi kokusuyla Scandal, bir ikinci seçecek olsaydım da Love Bond olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.

Özetle, L'actone parfümlerinin kalıcılıklarını sevdim. İleride daha ferah, çiçeksi ve taze kokularını da denemek istiyorum. Ürünlerle ilgili daha detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz!

InstagramFacebook
Sevgiyle kalın!

1 yorum: