Flormar Daily Party Koleksiyonu

Herkese merhaba!

Yazarınız herkese verdiği sözleri bir bir tutup, kendine verdiği sözleri tutmama konusunda çok başarılı yine! Kendime "Daha fazla yazı yazacağım" diye defalarca söz vermiş olsam da, gerek yoğunluktan gerek de kış şartlarında az ışıkla güzel fotoğraflar çekememekten boşladım buraları. Bu sefer size söz vereyim daha sık uğramak konusunda, tutmak zorunda kalayım 💜

Başlıktan da anlayacağınız üzere yine bir Flormar koleksiyonu, yine boool fotoğraf ve şık ambalajlar bekliyor bizi! 

Flormar Daily Party Contour Kit


Koleksiyonun en ilgi çekici ürünü bu kontör kiti oldu benim için. İlk incelediğimde, bir peynir ten olarak renklerin yumuşaklığına vuruldum bolca pigment arayanların aksine.

002 Peach Coctail rengi soldan sağa; Kontör ürünü, allık ve aydınlatıcı içeriyor.

Kontör pudrası içinde sıcaklık barındırmayan, kontör için tam ideal bir renk. Az renk vermesiyle elinizi korkak alıştırmadan kullanabilirsiniz.

Allık, diğer ürünlere göre en pigmentlisi. En sevdiğim tonlarda, tam bir şeftali. Sürüldüğünde ciltle bütünleşmesini ve yama yama durmadan kolaylıkla dağılıp, orta üzerinde kalıcılık sağlamasını sevdim!

Aydınlatıcı benim gibi aydınlatıcı çılgınlarına yetersiz gelebilir, zira yaldır yaldır parlayan bir aydınlatıcı değil. Hafif, belirli belirsiz bir aydınlık ton veriyor ve yüzü sağlıklı gösteriyor ben buradayım demeden.

Renklere biraz daha yakından bakacak olursak;

Flormar Daily Party Contour Kit
Fiyatı: 34.90 Lira

Flormar Daily Party Eyeshadow - 002 Bronze Beam

Her ne kadar far olmazsa olmazım değilse de, Flormar'ın tekli farlarını seviyorum. Bu renk de sanki bana özel seçilmiş gibi, renkli göz rengini ortaya çıkaran ışıltılı bir kahve. Oldukça pigmentli, yumuşacık ve fırçaya kolay geliyor, tozutma sorunu yok.

Renge biraz daha yakından bakacak olursak;

Flormar Daily Party Eyeshadow - 002 Bronze Beam
Fiyatı: 19.90 Lira


Flormar Daily Party Lipstick - 003 Flirtatious

Koleksiyonun en büyüleyici ambalajı Party Lipstick ambalajı şüphesiz ki! Sadece görüntü olarak değil, kullanışlılık olarak da harika.. Rujun üst kısmına hafifçe bastırdığınızda alttan rujlu bölüm çıkıyor ve çekerek çıkarıyorsunuz. Çok sevdim çok!

Kolayca sorulan, çizgilenme yapmayan orta kalıcılıkta bir ruj. Dudakları kurutmuyor, yarı kremli ve yarı saydam yapısıya kolaca sürülüyor.

Koyu ruj kullanamıyorum fakat sadece koyu mauveye karşı koyamıyorum.. Bu rujun rengi de karşı koyamadığım tonlarda;
Flormar Daily Party Lipstick - Flirtatious
Flormar Daily Party Lipstick - Flirtatious
Fiyatı: 24.90 Lira

Flormar Daily - Vinyl Eyeliner
İnce, fırça uçlu eyeliner. Ben bu konuda çok profesyonel olmasam da, eliniz eyeliner sürmeye alışıksa en ince detayları verebileceğiniz ve sürüldükten sonra matlaşan bir eyeliner. Göz kapaklarımdan mıdır, ürünlerden midir bilemiyorum genellikle sıvı eyelinerlar kuruduğunda çatlama yapıyor, bu eyelinerda da aynısını yaşadım. Ama üzerinden bir kat daha geçtiğimde hem daha siyah bir görünüm yakaladım, hem de çatlamayı önledim ✌

Fiyatı: 19.90 Lira
Flormar Daily Party - Mascara
Gelelim en sevdiğim kısıma: Maskara! Ve en sevdiğim maskara fırçası türü 👸

Kirpikleri uzatmada, tek tek ayırmada oldukça başarılı. Normal kirpikleriniz varsa çok iyi sonuç alacaksınız, benim gibi çok cılız kirpikleri dolgunlaştırmak isterseniz de 2-3 kat kullanmanız gerekebilir. Kar altında ya da gün sonunda akma yapmaması, kuruduktan sonra göz altlarına dökülmemesi en büyük artılardan oldu benim gibi yanında makyaj çantası taşımayan, taşısa da makyaj tazelemeye üşenen benim için 💃

Fiyatı: 24.90 Lira
Flormar Daily Party - Nail Polish
Oje kullanıp da Flormar ojesi kullanmayan Türk kadını var mıdır? Bene yoktur, o yüzden uzuun uzun anlatmaya gerek duymadan, rengin güzelliğiyle baş başa bırakacağım sizi;

Flormar Daily Party - Nail Polish
Yukarıdaki ojeler sırasıyla top coat, simli oje ve kırmızı! Top Coat sürülen ojeyi korumada ve parlak göstermede oldukça başarılı. Kuruması için uzun uzun beklemeye gerek yok, hızlı kuruyor.

Simli oje ise orta yoğunlukta büyük, küçük simler barındıran şeffaf tabanlı bir oje.

Kırmızı oje de aynı şekilde hızlı kuruyan, orta kalıcılıkta kaliteli bir kırmızı tonu.

Fiyatı: 4.90 Lira

Bu ürünleri satın almak ve diğer renklerini incelemek isterseniz buraya göz atabilirsiniz. Boolca uygulama görmek için de aşağıya bağlantısını verdiğim Instagram hesabıma göz atabilirsiniz..


InstagramFacebook

Sevgiyle kalın!

4 yorum:

 1. Yalnız kontür kitindeki rengin küllü ve soğuk tonuna bayıldım az renk vermesi hata payını indirir bunu hedefe aldım bide rujun rengi kışa çok yakışır ki benim bu sene en bi favori renklerimden<3 Emeğine sağlık adaşım güzel yazın için :*

  YanıtlaSil
 2. Hepsine vuruldum desem abartmış olur muyum ? Gerçekten çok güzeller fotoğrafın güzelliği yazının akıcılığı elimde -mamo kahvesi- ile beraber çok iyi gitti !^^ genel anlamda hepsini çok beğensemde en çok beğendiklerim kontür paleti ve far oldu -( maskarayı merak etmedim desem yalan olur )^^ güzel günlerde kullan hepsini <3

  YanıtlaSil
 3. Güle güle kullan canım :)

  YanıtlaSil
 4. Ojeler gercekten de yedi gun hic cikmadan duruyorlar mi?

  YanıtlaSil