Ucuz Ve Kaliteli Alışverişin Sırrı

Bir site düşünün ki bakımlı bir insanın ihtiyaç duyduğu, arayıp da bulamadığı her ürünü içersin.  Bakımına düşkün bir kadın olarak bu sitede kendimi adeta cennette sandım.  Öte yandan eğer benim gibi çalışan bir anneyseniz ve bebeğinizin rahatını düşünüyorsanız bu sitede bebek bezi ve emziklerin yanı sıra biberon ısıtıcıları, burun aspiratörü, bebek tırnak makası, bitkisel gaz damlası gibi ürünler de bulabiliyorsunuz. Sıra kendi bakımınıza geldiğinde ise cilt bakımı, saç bakımı, ağız bakımı, kişisel bakım ve makyaj ürünlerine çok uygun fiyatlarla erişebilirsiniz.

Sizinle paylaşma ihtiyacı hissettiğim bu sitenin ismi Kozmium…  Bakımına önem veren bir arkadaşımın tavsiyesiyle keşfettiğim Kozmium’da yer alan fırsat ürünleri kategorisi ise en beğendiğim bölüm olarak öne çıkıyor. Fırsatın kelime anlamını tam anlamıyla karşılayan bu ürünlerde %70’e varan indirimleri bulmak insanın gerçekten gözünü döndürebiliyor.

Günümüzde kazandığımız paradan bakım ürünleri için pay ayırmak en çok zorlandığımız şeylerden biridir. Kozmium sayesinde bu yükü minimuma indirmek içten bile değil.  Geçtiğimiz günlerde televizyonda reklamını gördüğüm bir bakım ürününü denemek istedim. Bir mağazada eriştiğim ürünün abartılı fiyatını görünce almaktan vazgeçtim.  300 lira vermekten çekindiğim ürünü Kozmium’un Fırsat Ürünleri bölümünde 140 liraya gördüğümde küçük dilimi yutacaktım. Bu tür fırsat ürünlerine hücum edildiğini bildiğim için vakit kaybetmeden siparişimi verdim. Ertesi gün iş yerime kadar kargoyla getirildi. Üstelik bu üründe yapılan indirim yetmezmiş gibi bir de kargo hizmetini bedava olarak sundular. 


Gördüğünüz gibi fırsatları doğru zaman ve doğru yerde kovaladığınız zaman bu tür ürünlerin cebinizde yarattığı yükü %70’lere varan indirimlerle hafifletmek mümkün. Bugüne kadar bu site sayesinde fiyatı 99 lira olan bir epilasyon aletini 49 liraya, bu sıcak günlerde hassas cildim için isteğim 70 liralık bir kremi 20 liraya, yoğun ışıltılı bir cilde sahip olmamı sağlayan 60 liralık manolya özlü bakım maskesini ise sadece 35 liraya satın aldım. İhtiyaç duyduğunuz ürünlere kolayca erişmenizin yanı sıra ucuz ve kaliteli bakıma ulaşmanın sırrı bu kadar basit.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder