Miss W Far Paleti

Günaydın kozmetik severler!

Uzun bir süre yazmamış olmanın suçluluğunu bastırmaya çalışıyorum sanırım şu günlerde. Epeydir beklediğim ve yazmayı planladığım bir yazıydı bu, çünkü yine uzun zamandır denediğim bir paletti ve o kadar çok sevdim ki fotoğraflarının ve yorumlarının biraz daha özenli olmasını istedim : ) 

Bir far paleti için "Organik sertifikalı" demek oldukça ilginç, fakat tam da öyle. Ambalajı bile plastik değil, kartondan yapılma ve doğa dostu. Karşı olduğum ve kullanışlı bulmadığım karton ambalaj sorununa da bu paletle aşmış oldum.

Miss W Far Paleti
Palette mat, ışıltılı ve yanar döner renkler bulunuyor. Yani günlük bir makyaj için de, özel gün makyajı için de uygun renkler mevcut. Özellikle ilk 5 renk sürekli kullandığım renklerden ^,^

Miss W Far Paleti Yorumları
Farların içeriğinde organik kayısı yağı ve karanja yağı bulunuyor. Bu yağlarla göz çevresini nemlendirmeyi ve aydınlatmayı amaçlıyor ve sanırım bu yağlar sayesinde tozutma problemi de yaşanmıyor far paletinde.

Miss W Far Paleti
Miss W Far Paleti
Miss W Far Paleti
Farlar kalıcılık olarak da oldukça başarılı ve karıştırmak, buğulu bir görünüm yaratmak oldukça kolay. Hafif bir uygulama şeklini aşağıda görebilirsiniz;

Miss W Far Paleti

Ürünü incelemek ve satın almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz : )


TwitterInstagramFacebookGoogle Plus

Sevgiyle kalın!

2 yorum: