Gvyna Intim Yıkama Ürünleri Ürünleri

Merhaba!

"Ülkece zor zamanlar..." diyerek başlamak istemiyorum yazıma, şayet ülkece iyi zamanlar geçirdiğimiz zamanlar biraz uzakta kaldı gibi görünüyor. Ben de yazarak, okuyarak kafa dağıtmaya ve toparlanmaya çalışıyorum ki bugün de bir süredir kullandığım Gvyna intim ürünlerini yazacağım size;

Gvyna Intim ÜrünleriGvyna ilk defa duyduğum ve kullandığım bir marka. Başka ne ürünleri var bilmiyorum fakat bende intim yıkama jeli ve intim ıslak temizleme mendilleri bulunuyor. Kısaca anlatacak olursam;

Gvyna Intim Yıkama Jeli
Yıkama jeli yakmayan, hassasiyet yaratmayan bir yapıda. Azıcık bir ürün tek sefer için yeterli oluyor. Farklı renkleri ve kokuları var, bendeki jelin kokusu ferah ve taze bir koku.

Intim temizlikte şu sıralar "Sadece su" kullanılması öneriliyor. Bu tür temizleme ürünlerinin hassas bölgenin PH derecesini bozduğu ve o bölgeye zarar verdiği söyleniyor. Ben şu ana kadar kullandığım ürünlerde bir sorun yaşamadığım için kullanmaya devam ediyorum ki bu jel şu ana kadar kullandıklarım arasında en başarılısı, kullanmaya devam edeceğim.

Intim Islak Temizleme Mendili

Bu temizleme mendilleri için de jel olan ürünün daha pratik hali diyebilirim. Dilerseniz çantanızda taşıyarak gün içinde kullanabiliyorsunuz. Etkisi jel ürünle neredeyse aynı, kokusu da öyle.

Google'da minik bir aramayla ürünlerin fiyatını ve satış yerlerini öğreneiblirsiniz ^,^

TwitterInstagramFacebookGoogle Plus

Sevgiyle kalın!

1 yorum:

  1. İntim jellere illa ihtiyaç oluyor bence kullandıklarım arasında en temiz içerikli olanı buydu sanırım ki mendilleri çok sevdim özellikle dışarda squat yapmak zorunda kalınca çantada bulundurmalık :D (kermy )

    YanıtlaSil