Gelin Olmak Isteyenlerin Tatlı Telaşı

Yakın zamanda çevrenizde evlilik yapan birilerini gördüyseniz ne kadar zorluklar çekerek organizasyonları yaptıklarını görmüşsünüzdür. Gelinliği, damadın takımı, düğü organizasyonu, davetiyeler, provalar say say bitmiyor. Tüm bunlar halledilmeye çalışırken gelinlik giyecek kadının kendine göre güzel ve uygun fiyatlı bir gelinlik bulması da iyice zorlaşıyor. Gelinlik almanın stresi de gerçekten kolay çekilecek bir durum değil. Aralarında o kadar fazla seçenek var ki gelin olacaklar hangisini seçsem kararsızlığını üzerlerinden atamıyorlar.

Gelinlik modelleri içerisinde o kadar seçenek mi var diye soruyorsanız demek ki siz hala Hepsiburada sitesine girip gelinliklere bakmamışsınız. Aklınızda belirlediğiniz bir model var ise en uygun fiyata bu modeli Hepsiburada da bulabilirsiniz. Belirlediğiniz bir model yok ise gelinlik mağazalarında bile karşılaşamayacağınız seçeneklere buradan ulaşabilirsiniz. Gelinliklerin modeller üzerinde denenmiş fotoğrafları olduğu için üzerinizde nasıl duracağına dair fikir sahibi de olabilirsiniz.

Son dönemde çıkan gelinliklere bakınca taşlılar, sadeler, uzun kollular, iki parça olanlar o kadar fazla model karşımıza çıkıyor ki hangisini seçeceğine karar vermek gerçekten bir kadının yapacağı en zor seçimlerden biri olsa gerek. Keşke imkân olsa da üç beş tane aynı anda alınabilse düğünde giyilebilmesi için. Bu pek mümkün olmasa da hayal kırıklığına uğramaya gerek yok çünkü mutlaka size uyan bir gelinlik vardır, sizi yansıtan, güzelliğinizi diğer gelinliklerden daha da ön plana çıkaran bir gelinlik. Örneğin bu sene dantel detayları ön plana çıkıyor gelinliklerde.Dantel gelinlik modelleri arasından hiçbir örneğe denk gelmediyseniz Hepsiburada üzerinden hemen bakabilirsiniz. Belki de aradığınız model tam bunlardan birisidir. Dantel deyip geçmeyin, kıyafetler üzerinde bile inanılmaz bohem ve şık bir hava yaratan bu ayrıntı gelinliklerde ne kadar güzel duruyor görünce şaşıracaksınız.


Gelinliklerinizi tamamlayacak diğer unsurlar da duvaklardır. Her gelin duvak takmak istemeyebilir. Bunun yerine farklı tarzda saç tokaları ve saç aksesuarları da tercih edilebilir. Yapacağınız saç modeline göre ışıltınızı daha da arttıracak ufak ama etkili aksesuarlar kullandığınızda harika bir gelin olacaksınız. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder