Coslys Deorodant Roll-On

Yeni haftanın ilk sabahından kocaman bir günaydın!

Aslında her insanın hayatında olması gereken bakım ürünü roll-on özellikle de yaz aylarında. Bu yazın favorilerinden birisi de Coslys deodorant oldu benim için. Aslında uzuun zamandır kullandığım bir ürün fakat tam performansını görebilmek adına yaz aylarını bekledim.

Coslys Deodorant Roll-OnCoslys turunçgil kokuları barındıran deodorant, aslında portakal-greyfurt notaları içermekten çok daha fazla limon-yeşil limon kokuları barındırıyor.

En sevdiğim yanı, alüminyum, alkol ve benzeri kimyasallar içermeden terlemeyi en doğal şekilde kontrol altında tutması.

Açık-koyu renkli elbiselerde leke yapmaması oldukça pratik olsa da, gün boyu dışarıda olacaksanız gün içinde eğer havalar da sıcak seyrediyorsa bir kez tazelemeniz gerekebilir.

Coslys Deodorant Roll-On

Deodorant alt kısımdan çıkarılarak tüpü değiştiriliyor. Yani ilk seferinde bu deodorantı alıp, sonraki sefer sadece tüpünü alarak değiştirerek kullanabiliyorsunuz. Gerekli mi? Çok basit bi mekanizma olduğu için yenilemek daha hijyenik olur diyenlerdenim. Bir daha alacak olursam ki doğal yabani çiçek kokulu çeşidini denemek istiyorum, bütünüyle yeni bir ürün tercih ederim.

Coslys deodorantı Yaşamdükkanı sitesinden satın alabilirsiniz. Şu anda indirimde olduğunu da belirteyim : )


TwitterInstagramFacebookGoogle Plus

Sevgiyle kalın!

3 yorum:

 1. Sevgili Mamo her zaman ki keyifle okudum ^^ arayışta olduğum şu zamanlarda yazında cuk oturdu - yaşam dükkanı sitesinide ilk kez duyuyorum sayende öğrenmiş oldum, ellerine sağlık <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok sevindirdi beni bu yorum ^,^ Umarım siz de seversiniz. Gratis'lerdeki Crystal'a da göz atmayı unutmayın!

   Sil
 2. Bloğumda ödüllü blog keşif etkinliği var ayrıca ufak bir çekiliş var beklerim sevgiler :)

  YanıtlaSil