Victoria's Secret | Amazing All Over Body Lotion

Merhaba!

"Yaz" dendiğinde aklınıza ne gelir? Peki ya "Kış" dendiğinde? 

Yaz benim için Bodrum'daki eski köy evlerinde, teneke kutularda büyüyen fesleğenlerin kokusu demek. Kış da herkesin çok tercih etmediği ama benim bayıla bayıla ve yüzümü ekşite ekşite yediğim greyfurt demek. Bu yüzden olacak ki fesleğen ve greyfurt kokusunun en güzel halini çok sevdiğim bir marka olan Victoria's Secret'da görünce "İşte bu!" diyerek kullanmaya başladım Love My Body vücut losyonunu.  

Victoria's Secret Vücut Losyonu

Victoria's Secret ürünlerine çok eskiden beri zaafım vardı. Yurtdışına gittiğimde ilk gittiğim mağaza genellikle VS mağazaları olurdu ki bir şey almasam bile saatlerimi harcamak en eğlenceli aktivitelerden biriydi benim için.

Artık Türkiye'de de büyük alışveriş merkezlerinde karşılaşabiliyoruz Victoria's Secret ile, fakat uzun uzun vaktimin olmaması ve o yurtdışındaki dev mağazalarının tadını vermemesinden olsa gerek, internet üzerindeki güvenilir sitelerden incelemek ve indirimlerden satın almak daha cazip geliyor ki bu sitelerin birinden az sonra bahsedeceğim ^,^

Yaz aylarında, sıcak nedeniyle şampuan kokusunun bile ağır geldiği oluyor koku hassasiyetim olmamasına rağmen. Böyle zamanlarda vücut losyonlarımı, saç bakım ürünlerimi seçerken hem en hafif, hem en çabuk emilen hem de en ferah ve taze kokan ürünlerden seçmeye özen gösteriyorum.

Amazing All Over Body Lotion da bu yazın seçimlerinden birisi.
  • Hafif, taze ve kalıcı kokusu var. Yazın en sıcak anlarında bile kirli hissi vermiyor.
  • Oldukça sıvı fakat iyi nemlendiren yapıda. Çok çabuk emiliyor ve yağlı his bırakmıyor.
  • Ambalajı oldukça büyük (450 mililitre) ve pompalı yapısıyla kullanışlı. Bütün yaz kullansam bile yarılayamayacağımı düşündüğüm oldukça bereketli bir losyon.
  • İçerdiği aloe vera ile yatıştırıcı ve rahatlatıcı özelliğe sahip. Buzdolabında bekletilirse güneş sonrası harika bir rahatlatıcı olduğunu geçtiğimiz haftasonu deneyimlemiş oldum. Yulaf ve üzüm çekirdeği yağı ile de tüm gün nemlendirme sağlamaya yardımcı oluyor.
  • Gramajıyla karşılaştıracak olursak fiyatı/kalite performansı oldukça yüksek. 

TwitterInstagramFacebookGoogle Plus

Sevgiyle kalın!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder