Revox At Kuyruğu Şampuan - Saç Kremi - Saç Maskesi

Herkese merhaba! 

"Saçlar kadının en değerli aksesuarı" diyorlar ya, klişe olmasına rağmen sonuna kadar katıldığım bir söz zira güzel saçlı kadınların güzelliklerini ikiye katladıkları kesin! Son zamanlarda küt kesimler ya da kısa saçlar moda olsa da, toplu yüzüm nedeniyle uzun saçları hala tercih edenlerdenim. 

Revox at kuyruğu şampuanı geçen sene bu zamanlar Kermitalemlerde'de okuyup bir hayli meraklanmıştım. Bu merakımı araya giren bir çok ürün nedeniyle bir yıl sonra giderebildim. 

Revox ürünleriRevox ilk başta şampuanıyla tanındı. Seveni çok olunca tamamlayıcı ürünler olan saç kremi ve saç maskesi de piyasaya sürüldü ki onlar da özellikle blogger camiasında neredeyse şampuan kadar sevildi.

Revox Şampuan
Revox şampuanın güzel yanı, sadece saçlara değil saç derisine de iyi gelerek anlık değil uzun vadeli bir bakım sağlaması.

Ay kuyruğu bitkisi özü, salisilik asit içeren Revox şampuanın bendeki en olumlu etkisi saçları güçlendirirken saç derisindeki kılcal damarları harekete geçirerek derinin havalanmasını ve kan dolaşımının hızlanmasını, dolayısıyla saç köklerinin beslenmesini sağlaması oldu.

Ne yazık ki SLS içeriyor, bu yüzden iyi köpürüyor fakat yine de yağlanmaya meyilli saçlarımda hızlı yağlanma sorunu yaşamadım, aksine bu konuda diğer şampuanlarıma göre daha başarılı.

Kilit etki; Uzatma! Bu konuda neler mi yaşadım? Zaten oldukça hızlı uzayan saçlarım var sanıyorum genler konusunda biraz şanslıyım :) Bu şampuanın uzama hızını düzenli kullanımda bir tık artırdığını ve dökülmelerde de etkili olduğunu söyleyebilirim.

Revox Saç Kremi
 Revox saç kreminden, yıkama sonrası iki pompa alarak sadece saç uçlarıma friksiyon yöntemiyle uyguluyorum. Ben bir iki dakika bekleyerek kullanmayı seviyorum, maske tadında. Saç uçlarında yumuşak etkisini ve tatlı kokusunu hissedebildiğim bir ürün oldu kısaca özetlemek gerekirse.

Revox Saç Maskesi
Saç maskesi, saç kremi ile benzer nitelikte. Biraz daha yoğun ve dolayısıyla biraz daha etkili olduğunu söyleyebilirim. Haftada bir, en fazla iki kere yine saç diplerime gelmeyecek şekilde uygulayıp yaklaşık beş dakika bekledikten sonra ılık suyla duruluyorum. Uygulama sonrası saçlarım yumuşacık oluyor ve kolayca taranıyor.

Bana göre Revox'un yıldız ürünü ve olmazsa olmazı hala at kuyruğu şampuanı, Bende bulunmayan bir de saç serumu mevcut ki yakında onu da edinip blog yazılarına eklemeyi planlıyorum ^,^

Revox ürünlerini buradan satın alabilir ve inceleyebilirsiniz!


TwitterInstagramFacebookGoogle Plus

Sevgiyle kalın!

4 yorum:

  1. Saç serumunu iki haftadır kullanıyorum :) Icerigindeki alkol oranı fazlaymis gibi hissettim bakalım devam ediyorum kullanmaya♡♡

    YanıtlaSil
  2. İÇerik açısından bakınca bir kutu bitince farklı bir dönüşüm yapmak daha iyi oluyor adaşım maskesini çok sevdim bide ^^

    YanıtlaSil