Lollia Wander | Eau De Perfume

Merhaba!

Yazmayalı çok uzun zaman oldu, haliyle onlarca ürün yazısı birikti fakat havadaki dengesizliğin bünyeme de yansımasıyla bir yanım yazmak istiyor, bir yanım sürekli erteliyor : )

Bahar geçti, yaz geliyor ama gökyüzünde de bir sonbahar havası var ki ülkenin genelinde durum aynı sanıyorum. Her ne kadar sıcakları sevmesem de, tabiat kurallarının yer değiştirmesini sevmiyorum sanırım ki kıyafetlerimle, makyajım ve parfümümle gri havaya meydan okuyorum..

Ve şu sıralar denediğim tam bir bahar-yaz parfümü Lollia'yı sizlerle de tanıştırmak istiyorum; 

Lollia Wander EDP
Lollia Wander, en sevdiğim tarzda, arada kalmış ve sınırlarda yürüyen bir koku. Bahar çiçeklerinin ferah ve tazeleyici kokusunun şekerli kokularla birleştiği çizgide durmasıyla hem tenime, hem karakterime uyum sağladığını düşünüyorum sınırlarda yaşamayı seven biri olarak.

Yasemin, nilüfer ve şebnem çiçekleriyle hem olgun, hem de genç ve taze kokusuyla dokunduğu bünyenin ruhuna bürünmeye hazır bir parfüm, ki bu parfümün başkalarında nasıl koktuğu benim için büyük merak konusu : )

Wander EDP

Oldukça kalıcı olmasını söyleyebilirim fakat diğer parfümlerden biraz farklı olarak nota geçişleri çok farklı. Şakaklarımda kullandığımda günün her saatinde kokunun bambaşka kimliklere büründüğünü hissedebiliyorum ve her bir safhası kendine hayran bırakmaya yetiyor.

Bendeki deneme boy ürün olmasına rağmen uzun süredir kullanıyorum fakat buradan inceleyebileceğiniz orijinal şişe tasarımını da oldukça şık buldum;

Lilakutu'nun sayfalarında görmeye başladığımız Lollia'nin diğer ürünleri ve ambalajları da oldukça ilgi çekici. Özellikle mumlar kullanmaya kıyamayacağımız cinsten..

Fiyat:  169.50 lira

TwitterInstagramFacebookGoogle Plus

Sevgiyle kalın!

2 yorum:

  1. Bende de Calm olanı var ama bunu da çok merak ettim. Kalıcılığı da çok hoş ama o kadar çok çiçek kokusu var ki insan hangisini alacağını şaşırıyor :)

    YanıtlaSil
  2. Tam senlik enerjik bir koku kullanırken de öyle düşünmüştüm ^^ (Kermy)

    YanıtlaSil