Lacinia Çilekli El ve Vücut Peelingi

Merhaba!

Kadınların ortak zaaflarından birinin çilek olduğunu düşünüyorum, yanılıyor muyum? Şu anda çilek sevmeyen, çilek kokusundan hoşlanmayan bir kadın tanımadım desem yeridir. Ben de çileği, hatta genel olarak yaz meyvelerini çok seviyorum. 

Kışın daha çok karameli, vanilya, çikolata kokulu vücut bakım ürünleri ilgimi çekse de yazın daha ferah kokan meyveli ürünler tercihim oluyor. Son zamanlarda uzun banyoların tercihlerinden birisi de Lacinia Çilekli El ve Vücut Peelingi;

Çilekli Peeling

Çok sık peeling kullanan biri değilim, hatta çoğu zaman aklıma dahi gelmez kullanmak. Bu yüzden banyomun şampuan rafında bulundururum ki göz önünde olsun ve kullanmayı unutmayım. Bu boşvermişliği bu peelingle biraz aşmış olabilirim ki sadece deriyi rahatlatmakla kalmıyor, içerdiği yağlarla yıkama sonrası hafif yağlı bir his bırakıyor ve kısa sürede emilerek cildi nemlendiriyor.

Lacinia Peeling

250 mililitrelik ambalajındaki ürünün oldukça uzun süre idare edebileceğini düşünüyorum. Yaklaşık 2 aydır kullanmama rağmen %10'luk kısmını bitirebildim diyebilirim. Aynı cilt bakım ürünlerini uzun süre kullananlardansanız ve bu ürünü satın almak isterseniz Normbitkisel'i ziyaret edebilirsiniz.

TwitterInstagramFacebookGoogle Plus

Sevgiyle kalın!

4 yorum:

 1. Nefis gözüküyor peeling kalp Kermy zaten ^^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Peeling dendiğinde aklıma ilk gelen isimsin Kermit'im ^^

   Sil
 2. çilek kokulu peeling müthiş olur bence... sevgiler....

  YanıtlaSil