Youngblood Makyaj Fırçaları

Merhaba!

Son zamanlarda makyaj fırçalarından yana şansım oldukça açık. Hem elime çok fazla yeni makyaj fırçalarını deneme şansı geçiyor, hem de denediklerimin neredeyse hepsi "İşe bu" dedirtecek nitelikte fırçalar.

Youngblood markasını bir çoğumuz dermokozmetik ürünlerinden tanıyoruz, ben de öyle. Daha önce herhangi bir ürününü kullanmamış olsam da hakkında bolca olumlu yorum,ve blog yazısı okuyarak ürünler hakkında fazlasıyla meraklıyken, Portakalrengi'nde Youngblood Makyaj Fırçalarını gördüm ve merakım bir nebze daha arttı! 

Youngblood Ürünleri

Düşünüyorum da, bir markanın en iyi olduğu dalda ilerlemesi çok önemli benim için. Real techniques markası nasıl fırçalarla anılıyorsa, başarılı olduğu alanda devam etmeli zira farklı maceralara giren firmaların ürünlerini genellikle ortalama buluyorum.

Youngblood dermokozmetik alanında duyulmuş bir marka olduğu için, bu fırçaları denerken meraklı olduğum kadar kuşkuluydum aslında. Ta ki aşağıda gördüğünüz allık fırçasını incelemeye başlayana kadar;

Youngblood makyaj Fırçaları

Yumuşacık yapısıyla ve orta büyüklükteki ideal şekliyle allığı hem almada, hem de doğal görünüme ulaştıracak şekilde dağıtmada çok başarılı. İlk defa sürekli kullandığım allık fırçasını ara sıra aldatarak bu fırçayla uyguluyorum allığımı.

Koyu renk, pigmentli ve iddialı allıkları uygulamada ve yaymada çok başarılı. Doğal allıklarda da çok iyi sonuç verse de, ben bu fırçayı özellikle bahsettiğim tarz allıkları uygulamak için kullanmaya başladım.

2-3 kere yıkanmasına rağmen tüylerinde bozulma, dökülme ve sertleşme yaşamadım.

Youngblood Kullanıcı Yorumları

Youngblood kapatıcı fırçası, amacı dışında kullandığım fırçalardan. Basık ve sık kıllı bir yapısı var. Ben kapatıcıyı parmak uçlarımla uygulamayı tercih ettiğim için bu fırçayı daha çok maske uygularken kullanıyorum.

Tek başına kapatıcı uygularken ince çizgiler bıraksa da, bu fırçayla kaba uygulamayı yapıp daha sonra parmaklarla rötuşlamak doğal görünüm adına minik sırlarımdan diyebilirim : )

Bu fırça da yıkama sonrası problem yaşamadığım fırçalardan.

Youngblood Far Fırçası

Bu minik kahraman da hem farı tüm göz kapağına yaymak, hem katlanma bölgesine uygulama yapmak, hem de hafif küt ucuyla karıştırma yapmak için oldukça ideal. Bu fırçayı en çok nasıl kullandığımı çözemed,m zira kendisi orta büyüklükte yapısıyla göz makyajımda her alanda kullandığım fırçalarımdan. Bunun nedeni çok detaylı ve geçişli makyajları tercih etmemem de olabilir : )

Göz makyajı için bonus nitelikte, bir çok alanda kullanılabilecek oldukça pratik bir fırça ve yıkamada zarar görmemesi diğer Youngblood fırçalarında olduğu gibi bunda da büyük bir artı.

Youngblood ürünlerini buradan inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.


Sevgiyle kalın!

2 yorum:

  1. İlk bakışta ben de aynı yorumu yaptım fırçalara okuyunca tam süper oldu ^^ Allık ve göz fırçasını çok beğendim ortadakini ben de maske için kullanırdım adaş ^^ Çok güzel gözüküyolar güzel günlerde olsun :*

    YanıtlaSil
  2. Allık fırçasını çok merak ettim şimdi :) Yazıya bayıldım, çok açıklayıcı ve güzel olmuş, ellerine sağlık :) <3

    YanıtlaSil