Temiz Içerikli Kozmetik

| Bioplante Rujları
Herkese kocaman bir merhaba! 

Uzun süredir kapalı havalar hem içimizi karartıyor, hem de fotoğraf çekmeme engel olmaya çalışıyor. Fakat hava ne kadar kapalı olursa olsun, bu rujları sizlerle paylaşma isteğime engel olamadı ve aldım elime makineyi, başladım fotoğraflamaya ^,^

İnsanlar, yiyecekler, aldığımız nefes, içtiğimiz su.. Hayatımızda doğal olan her şey git gide azalıyorken yapabileceğimiz en iyi şey doğal olan her şeye kocaman sarılmak! Hayatımızda minik bir detay gibi görünse de, bu ruj gibi doğal ve organik içeriklerden yapılan kozmetiklere bile..

Bioplante ÜrünleriBu rujları seçerken tam da zevkime göre davrandım ve en iddiasız fakat bence en şık duran bu iki rengi seçtim. İki renk de birbirine çok benzese de, minik farklar var görünüm olarak.

Bioplante Rujlar
İlk bakışta şık ve oldukça kaliteli ambalajlarıyla dikkat çeken rujlar, kremsi yapıda. Bendeki renkler 003 numara Deco Peach ve 006 Numara Sweet Pink;

003 Deco Peach
006 Sweet Pink

İki ruju da uygulamak oldukça kolay ve zevkli. Uğraştırmayan, dudaklarda yağ gibi kayarak rahatça sürülen rujları seviyorum!

Kurutmanın aksine, kremsi yapısıyla nemlendiriyor ve hiç bir şekilde çizgilere dolmuyor. Ortanın üzerinde denebilecek kalıcılığıyla, tertemiz içeriğiyle ve renk skalasında zevklerime uyan renkler barındırmasıyla sürekli kullanılabilecek ve tekrar alınacak rujlar arasında, tabi elimdekileri rujları bitirebilirsem..

Dujların dudakta duruşu bu şekilde;

003 Deco Peach Swatch

006 Sweet Pink Swatch

Bu rujları Bioplante'nin kendi sitesinden abartılmamış ve bence gayet makul fiyatlarıyla inceleyebilir ve satın alabilirsiniz : )
Sevgiyle kalın!

6 yorum:

 1. Rujların rengi de içeriği gibi güzelmiş :) Güle güle kullan ♥
  Kızsal Şeyler

  YanıtlaSil
 2. haberim olmadan izlemeden çıktığım bi blog daha
  sevgili mamontenka geçmiş yayınlarda bişi bakarken yorumuna denk geldim cvp sız bırakmışım seni telafi etmeye çalıştım o arada baktım ki seni izlemiyorum
  yeniden geldim
  keşke bu aksaklıklar olmasa
  sürekli kontrol ediyorum ama liste tutmak nasıl yapıcaz bilmiyorum

  sevgiler.. ♥

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Googlefriend biraz sıkıntılı bu sıralar :) Çok teşekkürler ♡

   Sil
 3. Yazını okurken kendi sitesine de bakayım dedim. Kesinlikle senin dudaklarını kullansalar daha çok satarlar ^.^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok sağol :) Beğenmen beni çok mutlu etti!!

   Sil