Pot O'Miracle | Kissable Lip Elixir

Herkese merhaba!

Hayat fragmanını oynamaya tekrardan başladı şu sıralar.. Sonbaharla birlikte romantik şekilde, en güzel renkleriyle yapraklarını döken ve vedalaşırken bile tüm muhteşemliğini gözler önüne seren doğa şu sıralar en taze ve gösterişli haliyle tekrar canlanmaya başladı; Köpük köpük bembeyaz erik çiçekleri ve kendini hatırlatan lale soğanlarıyla!

Normalde bu mevsimlerde bizim de içimizde sevinç ve enerji büyürdü gelen baharla birlikte, fakat bu yıl biraz farklı olarak içimizde yıllardır büyüyen korkuyu, hayal kırıklıklarını ve yarım kalmışlıkları keşfettirdi hayat bize Türkiye'de yaşanan son olaylar.

Böyle zamanlarda bir süre her şeyden, kendimden bile kopsam da kendime biraz gelmeye başlayınca sevdiğim şeyleri yapmaya, yani yazmaya başlayarak hayatı bir ucundan yakalayıp onla beraber akmak istiyorum tekrar. 

Sanırım bundan payını alanlardan ilki de bu kış normalde daha sık başvurduğum, kuru ciltli-yağlı ciltli ayırt etmeden her kadının çantasında yerini alan lipbalmlardan; Pot O'Miracle - Kissable Lip Elixir 

Pot O'Miracle Kullananlar
Instagram sayfalarında sıkça görerek merak ettiğim sevimli teneke kutusundaki bu balmı önce yeşil ambalajıyla tanıdım. Kendisiyle o kadar fazla karşılaşmaya başladım ki "Overrated" diye tabir ettiğimiz fazlaca abartılan ürünlerden olduğunu düşünmeye başladım.

Kullanmaya başladığımda da bu düşüncemde çok da haksız olmadığımı anladım, Bakalım neden?

Kissable Lip Elixir

  • Çok sevimli bir ambalajı var, insanın sürekli kullanası geliyor fakat bu tür ambalajların çok hijyenik olmadığını ve çantada taşımak için de çok kullanışlı olmadığını düşünüyorum. Bir de renkli bir balm olduğu için o rengin parmakta da kalması .
  • Evde kullanmak için biraz fazla renkli, sheer tonlarda bir ruj sürmüşçesine renk veriyor. Özellikle yatmadan sürüp sabaha yumuşacık dudaklarla kalkmak istiyorsanız, yastıkta leke bırakacağını belirtmek isterim.
  • Yoğun bir gül kokusuna sahip. Gül kokusunu hiç sevmiyorum fakat dudakta bu koku çok uzun süre kalmıyor, bu yüzden rahatlıkla kullanıyorum.
  • Gün içinde tazeleme gerektirse de, nem vermesi gayet başarılı. Böyle iyi nem veren balmlar zaten hep bu tarz kavanoz tipi ürünler. 
Eğer günlük hayatta makyaj yapmayı çok sevmiyorsanız hem yüzünüze renk verecek, hem de dudaklarınızı nemlendirecek joker bir lip balm olabilir. Ya da yoğun göz makyajlarını tercih ediyor ve dudaklarınızı boş bırakmak istiyorsanız yine kullanışlı bir ürün. 

Ben de günlük hayatta ağır makyajlar yapmaktan kaçınan biri olarak bu ürünü ruj gibi kullanmayı daha çok sevdim. Kısa zamanda yeşil ambalajı denemeyi de çok istiyorum ve onu daha çok seveceğimden neredeyse eminim : )

20-25 lira arasında bir fiyatı var, çook uzun süre gideceğini düşünürsek gayet uygun bir fiyatı var. Detaylı olarak buradan inceleyebilirsiniz.


Sevgiyle kalın!

4 yorum:

  1. yeşil ambalajda olanı çok daha iyi bu anlattıklarına göre bir kere renksiz gece rahatça kullanılıyor tadı nane şekeri gibi ve biraz da kalıcı ayrıca güzel nemlendiriyor dudakları..

    YanıtlaSil
  2. Yeşil olani tek gecerim ♡ Bunu onun kadar sevemedim :( hislerimi birebir anlatmissin adas :*

    YanıtlaSil