NetModa İle Kombin Yap

Netmoda, 2012 Haziran ayında kurulan ve Kasım ayında da açılan, güncel bir e-moda sitesi olmanın yanında, günlük tekil ziyaretçisinin her gün artmasıyla birlikte adını ilk sıraya yazdırdı. Netmoda.com’u diğer toplayıcı sitelerden ayıran özellikleri de var.

Giyim ve aksesuar kategorisinde yer alan, çok sayıda farklı e-ticaret sitelerindeki ürünleri bir araya getirdi. Diğer sitelerden farkı ise site kullanıcıları farklı sitelerdeki ürünlerin aynı çatı altında toplayıp, kombin yapabiliyor oluşları.

Toplayıcı sitelerde kullanıcıların en çok dikkat ettikleri konu; sitenin anlaşmalı olduğu site sayısı ve ürün sayısı oluyor. Netmoda bu konuda da rakiplerini geride bırakıyor. Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere toplamda 122 binden fazla ürün ve 40’tan fazla e-ticaret sitesi barındırıyor bünyesinde. Anlaşmalı olduğu e-ticaret sitelerine örnek verecek olursak; Mango, Morhipo, Lidyana ve Mudo gibi çok sayıda alanında öncü firmalar yer alıyor.

Netmoda’nın diğer sitelerden bir adım önde olmasının sebebi ise Netmoda ile kombin özelliği. Kombin yapma özelliği ile farklı e-ticaret sitelerinden toplanan ürünleri bir araya getirmesi. Sürükle ve bırak ile kullanılan bu özellik, 25 farklı kategorideki ürünlerin aynı ekranda kombin yapılmasını sağlıyor. Sadece-sürükle bırak değil aynı zamanda üst tarafta bulunan geri al, kopyala, arkaya at, öne getir, döndür, çevir, yakınlaş, uzaklaş ve sil seçenekleri ile de online alışverişi daha da keyifli hale getiriyor.

Sitenin kurucuları uluslararası pazarı hedef aldıklarını söylemekten çekinmiyor. Teknolojinin getirilerine uygun bir şekilde en iyi kullanıcı deneyimini ve memnuniyetini sağlamak istediklerini dile getiriyorlar. Bunun için de kullanıcılara ve üyelere trendleri keşfetme, tanımlama ve paylaşma olanağı sağladıklarını söylüyorlar. Sitenin gün geçtikçe gelişen seçenekleriyle birlikte uluslararası standartlara ulaşacağı kesin.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder