John Frieda Frizz Ease Saç Bakım Kremi

Herkese merhaba! 

Son zamanlarda ülke olarak yaşadığımız acıdan büyükçe bir pay almış olacağım ki, epeydir ruhu çekilmiş modda yaşıyorum. Fakat onların da istediği bu diyerek, hafiften silkelenmeye, "Ne yapabiliriz?" sorusunu kendime daha fazla sormaya başladım. 

Bu toparlanmadan blog da nasibini alsın istedim ve çok sevdiğim, onsuz yapamadığım kahveyi bile günler sonra  (Benim için neredeyse imkansız) ilk kez demleyerek, düz saçlarımla son zamanlarda memnun kaldığım bir saç kremini sizlerle paylaşmak istedim;
John Frieda Frizz Ease Saç Bakım Kremi
John Frieda markasını çok sık görüyorum, fakat şurada yazdığım saç rengi açıcı sprey dışında ilk kez bir ürününü kullandım.

Bu saç kremi, yaklaşık 300 mililitrelik uzun süre yetebilecek bir ambalajda. Banyoda ürün kapağı açmak bile zor geldiği için alttan kapaklı ve kolay açılabilir olması hoşuma gitti. Hafif, yemiz ve rahatsız etmeyen bir kokusu var. Yıkama sonrası saçlarda kısmen hissediliyor, ara ara burna hoş bir koku bırakmasıyla mutlu ediyor :)

Kullanımı diğer durulanan saç kremleriyle aynı; Öncelikle yıkadığınız saçlarınızın uç kısımlarından başlayarak ortalara doğru kremi uyguluyorsunuz. Ben 1-2 dakika beklettikten sonra duruluyorum ve havluya sarıyorum. Ardından serum, sprey ve benzeri ürünler kullanacaksam onları uyguluyorum.

Bu ürün inatçı, kabaran ve elektriklenen saçları yatıştırmayı ve kolay taranmasını sağlamayı vaat ediyor. Düz saçlarım var ve ince telli olduğu için yer çekimine karşı çok inatçı olduklarını söyleyemem. Fakat bu kremi kullandığımda taranması kolaylaşıyor ve tararken çok yaşadığım kırılma sorunu azalıyor.

Bunun yanı sıra ne zaman düzleştirme vaat eden ürünler kullansam, zaten düz ya da düze yakın olan saçlarımda çok işe yarıyor, bunda da öyle oldu. Saçlarımmı tarayıp kuruttuktan sonra adeta fönlüymüşçesine düzdü. Saçına bukleler veremeyen bir insan olarak tek çıkış yolum bu ve bunu çok seviyorum ^,^

Bu ürünü çevrim içi satın almak isterseniz Shimmer sitesine göz atabilirsiniz.


TwitterInstagramFacebookGoogle Plus

Sevgiyle kalın!

2 yorum:

  1. ay o resim ne kadar güzel öyle :-)))

    YanıtlaSil
  2. Tatile gidesim geldi görsele dalınca ^^ Markanın avakadolu saç maskesini denemelisin çok güzel bide saç renklerine özel kremleri de on numara iş çıkarıyor . Buna hiç denk gelmemişim sanırım ^^

    YanıtlaSil