Flormar Kamuflaj Paleti

Herkese merhaba!

Siz gördüğünüz bir üründen etkilenip koşa koşa alanlardan mısınız? Ben bu konuda oldukça dirayetliyim, fakat itiraf etmeliyim ki bazen benim de kendimi kaybettiğim zamanlar oluyor.

Gün geçmiyor ki +Görkem Karman hayatımıza yeni, muadil bağımlılıklar katmasın : ) Hayatımda hiç bu tarz kapatıcılar kullanmamışken, BB kremimi hafifçe göz altlarıma dokundurmakla yetiniyorken kendimi Flormar'da bu paleti alırken buldum : ) 

Flormar Kamuflaj Paleti


Make up for Ever'ın kamuflaj paletine muadil gösterilen bu paleti son zamanlarda kozmetik bloggerlarının sosyal medya hesaplarında booolca görebilirsiniz. Bu tarz, hızla popülerleşen ürünlerin genelde fazlaca abartıldığını düşünürüm çünkü ürünü ilk denememde genellikle "Bu mudur?" ifadesi oturur yüzüme.

Bu bakımdan Flormar Kamuflaj Paleti bu olumsuz düşüncelerimi tamamen silen, hem kullanışlılığı hem de uygun fiyatıyla sürekli alınacaklar listesine giren bir ürün oldu.

Flormar Kapatıcı Paleti

Paletteki tüm renkler hem çok örtücü, hem de çok ince yapıda. Çok az bir miktar yeterli oluyor. Ben en iyi verimi parmak uçlarımla uygulayarak aldım, kapatıcı fırçasına ihtiyaç duymuyorum böylece.

Paletteki renklerin görevlerine gelecek olursak;

Beyaz-inci Rengi; Krem formda bir aydınlatıcı.
Somon Rengi; Yeşil-mor arası göz çevresi problemlerinde etkili ve çok güçlü bir kapatıcı.
Pembe Renk; Koyu renkli göz halkaları için oldukça etkili
Yeşil Renk; Benim en sevdiğim, kızarıklıklara düşman renk.
Mor Renk; Solgun ve cansız görünen, sarımsı bölgeleri canlı göstermek için kullanılıyor.

İhtiyacınıza göre tüm ürünler tek palette mevcut. Ben en çok yeşil ve somon rengini kullanıyorum, aydınlatıcı da favori krem formda aydınlatıcım diyebilirim. 


Flormar Kapatıcı Paleti Kullananlar

Yanında her zmaanki gibi çok da işe yaramayan bir aplikatör-fırça var. Yine de zor zamanlarda belki kullanırım diye paletin içinde tutuyorum.

Bu ürünü Flormar mağazalarından 28 liraya satın alabilirsiniz.

TwitterInstagramFacebookGoogle Plus

Sevgiyle kalın!

4 yorum:

  1. MUFE ile bu ürün arasında gidip geliyorum, çok kararsızım, sanırım tercihim bundan yana olacak :)

    YanıtlaSil
  2. şu anda bir etkinlikte koca bir kapatıcı paleti geldi onu deniyorum ama bunun mor rengi ilgimi çekiyor bir şans verebilirim..

    YanıtlaSil
  3. Sen kefilsen ben alırım :D

    YanıtlaSil