Yatsan Yatak ve Uyku Ürünleri

Kaliteli gün, kaliteli bir uykuyla başlar. Bunu bilen Yatsan müşterileri için her gün kaliteli bir uykuyu sağlayacak yataklar ve uyku ürünleri üretiyor.
Yatsan, kurulduğu 1974 yılından bu yana kaliteli uyku ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor. Yaklaşık olarak 40 farklı ülkede on binlerce kişiye hizmet veren Yatsan, birçok uluslararası markaya özel ürünler üretiyor. Bu sayede her geçen gün büyüyerek ilerleyen Yatsan, bir dünya markasını halini alıyor.


60.000 metrekare üzerine kurulmuş büyük bir tesisi bulunan Yatsan, burada her türlü uyku ihtiyacınızı karşılamaya yönelik ürünleri üretiyor. Yatsan, her geçen gün gelişen teknolojiyi Ar-Ge faaliyetlerine bütçe ayırarak yakalıyor. Tüm dünyadaki uyku trendlerini takip etmenin yanı sıra kendi ürünlerini de geliştirmeyi ihmal etmeyen Yatsan, sektörünün öncü firmalarından biri durumunda.
Kullanıcılarına sadece tek tip değil birçok ürün arasından seçme imkânı sunan Yatsan, onlara vücut sağlıklarını ve uyku düzenlerini sağlamalarında yardımcı oluyor. Yatsan, her türlü standardı her zaman kendi koymayı tercih ediyor ve buna göre müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor. Bu sayede hedefini belirleyen Yatsan, dünyadaki rekabete ortak olarak büyük markalar için sözleşmeli olarak yatak üretiyor.
Yatsan’da ürünler son teknolojiler kullanılarak tasarlansalar ve üretimin birçok aşaması makineler tarafından gerçekleştirilse de bir yatağı oluştururken yatak ustasının yeri hala en önemli konumda tutuluyor. Yatsan dokunarak üretime oldukça önem verir ve fabrikadan çıkan her yatak fiyatı ve büyüklüğü ne olursa olsun usta bir göz ve elin kontrolünden geçer. Böylece kalitesinden emin olduğunuz ve sizi yarı yolda bırakmayacak bir yatağa sahip olacağınızı bilirsiniz.
Her koşulda en kaliteli malzemeyi ve el işçiliğini kullanamaya özen gösteren Yatsan müşterilerine en iyi uyku deneyimini sunmayı hedefliyor. Müşteri memnuniyetinin en önemli unsur olarak belirlendiği Yatsan, her türlü lüksü kullanıcılarına sunmak için çalışıyor.
Yatsan ayrıca müşterilerinin ürünlerini yakından takip edebilmeleri, varsa istedikleri yatağı ve uyku ürününü seçebilecekleri yatsan.com internet sitesiyle de müşterilerine hizmet veriyor. Baza, visco, yaylı yatak, yatak başlıkları gibi birçok ürün hakkında bilgilere ulaşabileceğiniz yatsan.com aralıksız olarak 7/24 hizmetinizde.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder