Tesettür Giyim Vurgusunda "Modanisa"


Tesetttür giyim stillerinde her sezon kadınların merakını üst noktalara taşıyan Modanisa, kendi tasarım çizgisiyle oluşturduğu parçaları gözde tasarımcıların hayal dünyasıyla yoğurarak sizler için somut hale getiriyor.

Özellikle son yıllarda moda dünyasının zengin alternatifleriyle güç kazanan tesettür giyim, farklı detaylarla her geçen sezon ilerleme kaydediyor. Reuters tarafından yapılan bir araştırmayla dünyanın en popüler ve muhafazakar moda sitesi ünvanını almaya hak kazanan Modanisa, özgünlüğü adeta kendine amaç ediniyor. Şüphesiz her sezon tüm giyim çeşitlerinde bu özgünlük detayına rastlanıyor.

Feminen ve zarif seçimlerle ön plana çıkan tesettür giyim çeşitleri elbise, ferace, tunik, etek, hırka, abiye, gömlek, pantolon ve mont gibi daha aklınıza gelebilecek birçok modelleriyle kadınları şıklık yarışına dahil ediyor. Yeni trendlerin izlerini tüm parçalarına yansıtan marka ayrıca şıklığı, zarafetin gücüyle de birleştiriyor. Moda anlayışınıza yeni bir soluk getiren birbirinden farklı yenilikteki koleksiyon modellerini Modanisa dünyasında görebilirsiniz.

Tesettür Giyimde Stil Kahramanlığı

Yeni sezonun farklı detaylarını, yaratıcı tasarımcıların gözünden görmenizi sağlayan Modanisa, yeni koleksiyonunda her parçasına stil kahramanlığı unvanını kazandırıyor. Özellikle yüz güzelliğini tüm kusursuzluğu ile ön plana çıkartan şal modellerinde bu durumun yansımasını rahatlıkla görebilirsiniz. Modal, krep, paşmina, keten, viskon, twill ve yünlü kumaşların kesimiyle başta şıklık yaratan şallar, geniş renk yelpazesiyle naif kadınların tutkusu olacağa benziyor. Tesettür giyimin baş tacı olan abiyeler her sezon olduğu gibi bu yeni koleksiyonda da kadınların zarafeti vurguluyor. Yeni sezonda özellikle minimalist çizgilerin rahatlıkla görüldüğü modeller kadınların beğenisine sunuluyor.

Tek rengin hükmettiği abiye etekler, kruvaze ve kloş modellerdeki dantel detaylarıyla birleşerek yeni koleksiyona zenginlik kazandırıyor. Bu etek modelleri kavisli ince dikişleri ve bel kıvrımlarına vurgu yapan kesimleri sayesinde daha kusursuz şıklık elde etmenize imkan tanıyor. Sezonun bu asimetrik kavisli eteklerini soft renkli gömleklerle kombinleyerek sizde günlük şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Sadeliğini tek renk hareketli detaylarıyla tamamlayan elbiseler ise abiye giyimde bu sezon mükemmelliğe ve bir aradalığa işaret ediyor. Yeni sezonda daha çok kaftan, dantel, kuyruk, fiyonk ve jakar kumaşlarla ağırlık kazanan elbiseler, ayrıca renkleriyle de seslerini duyuruyor.

Tesettür Giyim ve Dantelli Güpür Detaylar

Modanisa giyim koleksiyonlarının her parçasında bu sezon güpürün eşsiz tasarımlarına rastlayabilirsiniz. Başta abiye elbise olmak üzere gömlek, bluz, ferace, etek, mont, şal ve hatta eşarplarda dahi yer verilen güpür şıklığı, kadınların feminenliğine dikkat çekerek özel günlerini anlamlandırıyor.

Payet, dantel, güpür üçlüsü özellikle bebe, hakim ve bisiklet yaka gömleklerde birleşerek günlük şıklığın vazgeçilmezlerini süslüyor. Aynı zamanda birbirinden güzel modeldeki tunik ve bluzlar da güpürün elagant duruşundan nasibini alıyor. Türkiye'nin öncü giyim markaları arasında yer alan Modanisa'nın koşulsuz iade ve taksit seçenekleri ile sizde beğendiğiniz ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder