O'juvi | Gienne EDP

Herkese merhaba! 

Günleriniz nasıl geçiyor? Siz de gerek hayatındaki gerek zihnindeki yoğunluk nedeniyle bu sıralar ajandasına ya da plannerına yapışık yaşayanlardan mısınız? Ben öyleyim, sürekli ne kadar yoğun olduğunu anlatan insanları fazlasıyla yapmacık bulurken ben de onlardan oldum sanırım!

 Bol koşuşturmalı iki haftanın ardından fotoğraf arşivimi karıştırma fırsatı bulunca, yumuşak tınılarıyla her mevsime yakışan O'juvi Gienne'yi görünce sizinle de paylaşmak istedim ^,^Bazı kokuları hissettiğinizde ne kadar güzel koktuğunu düşünürsünüz, bazı kokular size birilerini hatırlatır, bazıları sürekli aldığınız bir kokudur ve çok fazla hissettirmez. Fakat bazı kokular vardır ki, o kokuyu ne zaman alsanız burnunuzdan vücudunuza resmen mutluluk yayılır! Bu tarz kokular 'İşte bu' diyeceğiniz, teninize ve zevkinize birebir uyan kokulardır ki bulmak oldukça zordur.

Bu konuda oldukça şanslı bir dönemden geçiyorum ki şu sıralar damarlarımda mutluluğu hissettiren üç kokuyla tanıştım, birisi de tahmin edebileceğiniz gibi bu koku..

Ombre ve şık tasarımlı ambalajıyla Gienne EDP, adından da anlaşılacağı üzere oldukça hatta fazlasıyla kalıcı bir koku. (Bakınız: EDP ve EDT farkı) Özellikle bileklerde ve şakaklarda gün boyu yanımda taşıyabildiğim tek parfümüm, bu yüzden harcamaya kıyamayarak özel günler için bir köşede tutmaya çalışsam da sabırsız bünyem yenik düşüyor tabi ki ^,^


Üst notalarda şeftali ve turunçgil barındıran parfüm, oldukça enerjik ve canlı bir kokuya sahip olmakla birlikte orta notalara ilerlerken karşılaşacağımız yasemin ve sümbül kokuyu biraz daha kadınsılaştırıyor. Son demlerinde de sedir ve misk kokularını yakalayabileceğiniz parfüm hem tatlı hem de hafif çiçeksi yapısıyla istediğim o kadifemsi kokuyu yakalıyor.

Daha da güzeli, orijinal ve EDP olmasına karşın fiyat olarak parfümseverlerin rahatça ulaşabileceği bir düzeyde olması; 100 mililitrelik ürünü buradan 69 liraya satın alabilirsiniz!Sevgiyle kalın!

2 yorum:

  1. Skalasına göre fiyatı çok uygunmuş notalara bakılınca tam denemelik ^^ Hiç bildiğim bi marka değildi iyi oldu yeni bi alternatif <

    YanıtlaSil