Maybelline Color Sensational Ruj | Rich Plum

Herkese merhaba!

Üşengeç bünyemin en pratik makyaj kurtarıcıları ruj ve rimel. Makyaj yapmak istemediğimde, ya da uykumdan 10 dakikacık çalmak için sürekli tercih ettiğim ikili bu, sizin muhteşem ikiliniz ne?

Üşengeçlik dedim de, gerçekten öyle! Zira sabah sürdüğüm ruju her zaman yanıma alsam da, hiç çantamdan çıkarıp da tazelediğimi hatırlamıyorum, bitmeyen rujlarımın ve gittikçe büyüyen ruj koleksiyonumun nedeni de bu sanırım : )

Koleksiyona yeni eklenenlerden birisi de son zamanlarda sürekli kullandığım bir renk; Maybelline Color Sensational serisinden Rich Plum rengi;Beni sürekli takip edenler, genelde koyu renk rujları tercih etmediğimi bilirler. Bu ruju elime ilk aldığımda renginin bana göre koyu olduğunu düşünsem de, sürdüğümde şu sıralar kendime en çok yakıştırdığım renk olduğunu fark ettim.


Çok şık bir ambalajı var, üstünde marka ve renk adına hiç bir yazı yok. Tüm bilgiler ve rujun rengi rujun alt kısmında yer alıyor.


Yumuşacık, 'Yağ gibi' diye tabir edebileceğim bir sürümü var. Oldukça nemli yapıda fakat pırıltılı değil. Çok kuruyan dudaklarım için en çok tercih ettiğim ruj yapısı bu.

Rengin dudağımda kalemsiz duruşu bu şekilde;Maybelline Color Sensational rujları Watsons, Gratis, Rossmann gibi büyük kozmetik marketlerden satın alabilirsiniz.


Sevgiyle kalın!

2 yorum:

  1. renk çok güzelmiş gerçekten hemen not ettim :)

    YanıtlaSil
  2. Bayılıyorum bu ruja. Sanki her giydiğim kıyafetle oluyor. Resmen kurtarıcı rujum ilan ettim kendisi. Böyle benim gibi sevenlerini görünce de garip bir biçimde mutlu oluyorum ben :))

    YanıtlaSil