Dekorasyonda Kütük Modası

Merhaba!

Kozmetik, giyim, dekorasyon.. Her alanda sanki eskiye, doğala dönüş var değil mi? Daha doğal tonlar, dekorasyonda doğal taşlar ve postlar ve en sevdiklerimden biri de ev dekorasyonunda kütük detayları! 

Özellikle cuuntry tarzında döşenmiş evlerde sıklıkla rastlayabileceğiniz kütük detayları, ülkemizde de sık sık kullanılmaya başlandı. Uzun süredir doğal ağaçların yapısına ve görüntüsüne hayran biri olarak ben de bu dokunuşları evimde kullanıyordum ki moda olması beni sevindirdi diyebilirim, tabi endüstriyel ağaçlar kullanıldığı sürece.

Kütük ürünlerden ilk seçimim aşağıda gördüğünüz sosluk oldu;


Enlemesine kesilmiş bir kütüğün üzerindeki üç porselen minik kaseyi ister sosluk, ister çerezlik olarak kullanabilirsiniz. Çok şık ve misafirlerimi önce şaşırtan, sonra beğeni toplayan bir görüntüye sahip. 40 liralık fiyatıyla buradan inceleyebilirsiniz. 


Mumlara ve mumluklara olan zaafımı Instagram hesabımı takip edenler bilirler. Bu zaaf, doğal malzemelere olan zaafımla birleşince bu kütük mumluklara sahip olmak kaçınılmazdı.

Üç boyda bu mumlukların içine tealight dediğimiz değiştirilebilen mumlar tam sığıyor. Böylece korkmadan, biter diye süs olarak kullanmadan doya doya kullanabiliyorum mumluklarımı ^,^


Bu mumlukları buradan 30 liraya satın alabilirsiniz.

Kütükler dekorasyonda sizin de tercihleriniz arasında mı? Sizin evinizde olmazsa olmaz dekorasyon malzemeleri neler? Bana yazarsanız sevinirim! 


Sevgiyle kalın!

1 yorum:

  1. hahikaten çok zarif ve hoş duruyor hatta doğal olarak bulunup kullanılabilirse daha da güzel olur sanıyorum..

    YanıtlaSil