Çelik Takı Modası ve Örnekleri

Merhaba!

Takı dendiğinde genellikle bir duraksarız, çünkü çoğumuzun ortak noktasıdır. Kendi zevklerimizi yansıtabileceğimiz en iyi aksesuardır takılar, çünkü binbir çeşit, binbir renk hatta kendimiz tasarlayabileceğimiz takılar kimliğimizi dışa vurmanın en iyi yoludur. 

Asi bir küpe, ya da zarif bir inci sizi ele verebilir çoğu zaman, beni ele veren yanım da sanırım takılarda metal tercihim ve keskin hatlara olan sevgim! 


Takı denildiğinde bir çoğumuzun aklına altın ya da gümüş gelse de, ben ikisini de çok nadir tercih ederim. Altına olan ön yargım ve gümüş takıların zamanla kararması, beni çelik takılara bazen de beyaz altın kaçamağına itiyor.

Eskiden çelik takı bulmak zorken, ya da çelik takılar hep erkeksi detaylara sahipken artık bildiğimiz altın-gümüş tasarımlarını çelik halde bulmak da mümkün. Ne kadar dayanıklı ve uzun ömürlü olduğunu söylememe gerek var mı?

Welch, ağırlıkla çelik takılara yönelmiş ve bileklik, kolye, küpe, yüzük ve aklınıza gelecek her alanda bolca çeşit sunan bir marka. Benim Welch seçimlerim ise yukarıdaki kilit künye, aşağıdaki earcuff tarzı küpe ve favorim olan üçgen detaylı ikili kolyeden oluşuyor;Kararmayan, kolay kolay kopmayan, güzel tasarlanmış çelik takılar her zaman tercihlerimin başında geliyor. Üstelik altın takılara göre çok daha uygun fiyatlılar.

Siz hiç çelik takı kullandınız mı?
Çelik takı dendiğinizde aklınıza böyle şık modeller geliyor muydu? 


Sevgiyle kalın!

3 yorum:

  1. çelik aksesuarları ben de çok severim..

    YanıtlaSil
  2. Oldukça yararlı bir yazı olduğunu düşünüyorum, blogunuzu devamlı olarak takip etmekteyim.

    YanıtlaSil
  3. Sitenizi yurt dışından da takip ediyoruz, ellerinize sağlık.

    YanıtlaSil