RedOne Erkekler için Soyulabilen Maske | Limon Ferahlığı

Bu sefer beylere merhaba!

Beni Instagram üzerinden takip edenler bilir ki, Mamontenka'nın artık yeni bir kategorisi var ve bu kategori "Çok erkeksi!"

Genelde bayanlara yönelik yayın yaptığımızı fark eden beylerin sitemi üzerine, evde yeni ürün denemelerine girerek beylere biraz faydalı olalım dedik. Şimdi bilgisayarı yavaşça RedOne Erkekler için Soyulabilen Maske'yi deneyen Serdar'a bırakıyorum yorumlarını alabilmek adına ^,^Biz erkekler aslında bakımlı olmayı severiz, fakat uğraştırıcı ürünler bize göre değil. İşimizi daha kısa yoldan halletmek en güzeli, bu yüzden kuruduktan sonra soyularak kolayca çıkan maske fikri hoşuma gitti ve bir kaç kere denedim.

Maskeyi özellikle burun ve alın bölgesine kalınca, diğer bölgelere ince şekilde uyguluyorum. Dudaklara ve göz çevresine uygulanmaması gerekiyormuş.

 Limon kokusunu zaten seviyorum, bu maskede de yüzüme ferahlık verdi. Yüzümde rüzgar esiyormuş gibi hissettim. 10-15 dakika sonra maskenin kuruyup kurumadığını kontrol ediyorum ve yeteri kadar kuruduysa ovalayarak ve su kullanmadan çıkarıyorum.

Genel olarak cildim temizlenmiş ve çok iyi uyumuşum gibi dinlenmiş ve toplanmış görünüyor. Bu hissi yakalamak için haftada 2 kere kullanıyorum. 

RedOne ürünlerini erkek kuaförlerinden ve n11.com'dan satın alabilirsiniz. 10-15 lira arasında değişen uygun fiyata ve uzun süre yetecek gramaja sahip.Sevgiyle kalın!

3 yorum:

  1. Yeni kategoriniz pek güzel olmuş tatlı ikili ^^ Markayı sizinle tanıdım aklımızın bi köşesine yazalım ^^

    YanıtlaSil
  2. Erkekleri de önemsemeniz çok güzel! Bende bloguma beklerim :)
    https://caganerkan.blogspot.com

    YanıtlaSil