Erkeklere Özel Aksesuarlar | Ilcentimetro


Herkese merhaba! 

"Erkeğe hediye almak" sorunsalı kadınların hayatı boyunca en az bir kere başına gelmiştir, bazılarının da çok kez! Kravat iğnesi, kemer, takımının forması gibi klişelerden uzaklaşmak genelde oldukça zor ve seçenekler kısıtlı.

Bu seçenekleri birazcık da olsa artırmak adına, son zamanlarda tercih ettiğim ve sizin de "Erkeğe sevgililer günü hediyesi" ve "Erkeğe doğum günü hediyesi" kapsamında tercih edebileceğiniz bir seçenek sunmak istedim; Ilcentimetro deri bileklikler;


 Bir erkeğe en çok yakışan şey, erkeksi olmak bence. Bu yüzden erkek ve bileklik, kolye kavramı kulağa hoş gelmiyor benim gibi düşünürseniz. Yüzük bir nebze daha yaklaşıyor erkeksi olmaya : )

Durum böyleyken, yeni tanıştığım bu bilekliklerin işte bu dedirten; Hem çok şık hem de erkeksi kıvamda olması oldukça sevindirici!


Deri kordonları ve üzerindeki metre detaylarıyla ile oldukça maskulen görünen bileklikleri XS, S, M,  L boyutları bulunuyor. Medium yani orta boyu, kalın bir bileğe oturabilecek ölçüde ki zaten bu bilekliklerden almayı düşünürseniz, sitede bedenlerin ölçüleri mevcut.

Aşağıda görebileceğiniz gibi mıknatıslı, kolay takılan, çabuk sıkılan erkek bünyesini uğraştırmayacak yapıda. İki ucundaki pimlerle de ne kadar zorlayarak çekerseniz çekin çıkmayacak, düşmeyecek şekilde tasarlanmış. Metal CM yazısı da kalbimi fetheden detaylar arasında..


"Çok erkeksi" derken tam da bunu kastetmiştim;


Italyan tasarımının şıklığını taşıyan Ilcentimetro ürünlerini markanın Türkiye sitesinden ve Ilcentimetro Instagram hesabından inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Sevindirici bir haber daha verecek olursam, sitede biz bayanlar için de rengarenk, taşlı ve feminen bileklikler mevcut. Belirlediğim hedefimi gerçekleştirdiğimde kendime hediye olarak seçtiğim bileklik ise sanıyorum yine bu modelin küçük boyu ya da Oldwest Rust modeli olacak.

Sizin erkek için orijinal hediye fikirleriniz neler? Yorumlarınızı bekliyorum ^,^


Sevgiyle kalın!

3 yorum:

 1. Fotoraflara var ya taptım !! Ne kadar şık gerçekten ama fiyatlar azıcık tuzlu gerçi malzemesine bakınca içim gitmez fiatına^^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Özel bi hediye için iyi fiyat ama başkasına alırsam kıyabilirim, kendime bilemedim şimdi :))

   Sil
 2. Erkek için Deri Bileklikler çok fazla kullanılır olur. Hem takım elbise giyenler hem de casual giyinenler için saatten sonra en çok kullanılan aksesuar deri bilekliktir heralde.

  YanıtlaSil