Cyrene Lavender & Olive Vücut Ürünleri

Merhabalar!

Havanın soğukluğundan, kış havasının cildimi kuruttuğundan bahsederek boğucu ve sıradan bir giriş yapmak istemiyorum bugün. Onun yerine çok sevdiğim ve hiç beraber düşünemediğim lavanta ve zeytin ikilisinin nasıl bir araya geldiğini konuşabiliriz mesela ^,^Cyrene markasına ait oldukça farklı ürünler kullandım. Google'da bir aratırsak bolca da not düşmüşüm buralara diyebilirim. Yine de markaya dair küçük küçük yorumlar eklemek istedim bu yayına da;

Cyrene markası hayvanlar üzerinde test yapmayan, vegan ürün içerikleri kullanan, hayvanlar üzerinde deney yapmayan, ecocert sertifikalı ürünler sunan kısacası doğaya ve temiz içeriğiyle bize saygılı bir marka. Tüm bunları sayınca, akla kabarık fiyatlar geliyor ki neyse ki öyle değil. Ürün fiyatları market raflarında gördüğünüz ürünlerde bir iki tık yüksek, bir çok bütçeye hitap edecek düzeyde. Durum böyle olunca her yeni ürününü merakla deniyor ve markaya sevgi besliyorum.


Cyrene'in Lavantalı ve Zeyyinli bu ürünü aslında bir vücut scrubı. Kuru ya da ıslak cilde masaj yaparak uygulanıyor. Ben bu tür ürünlere ihtiyaç duymuyor ve genellikle geleneksel, Türk işi yöntemleri tercih ediyorum : ) Fakat ürünün temiz içeriğine ve cildimde bıraktığı nazik, yatıştırıcı etkiye güvenerek yüzümde azıcık denediğimde, en sevdiğim yüz peelingini buldum diyebilirim, tabi cildim hassas değil. Sadece açık tenli olduğum için her peelingde olduğu gibi kızarmalar oluyor ve bir kaç dakika sonra geçiyor. Tekrar vücuduma kullanmaya kıyamayacağım scrunım yakından görüntüsü bu şekilde;


Tanecikleri oldukça sık, içeriği tüm Cyrene ürünleri gibi temiz. Kendisi bu serinin favorisi oldu bile..

Buradan ya da buradan satın alabilirsiniz.


Temiz görünüm uyandıran ve oldukça kullanışlı bu şişesiyle Cyrene lavantalı ve zeytinli vücut losyonu, rahatlatıcı ve enerji verici bir etki vaat ediyor.

Genellikle duş sonrası kullandığım bu losyon, temiz içeriğiyle ve içerdiği doğal yağlarla cildimin üzerinde bariyer oluşturmadan hızlıca emildi ve derimi yumuşattı. Özellikle daha fazla sertleşen diz ve dirsek gibi bölgelerde düzenli kullanımda oldukça iyi sonuçlar aldım. Hem shea yağı içermesi, hem de bu kadar hafif olması losyonu tekrar kullanılabilir kılan sebeplerden.

Buradan ve buradan satın alabilirsiniz.


Serinin son kahramanı, ambalajı gözüme minik göründüğü için azar azar kullandığım bu vücut yıkama jeli. Temiz içeriğine rağmen güzel köpüren (Bol sls içeren jellerle karşılaştırmıyorum tabi) bu vücut yıkama jeli, vücutta yapay bir koku bırakmıyor. Az bir miktarın bile cildimi çok iyi temizlediğini hissediyorum.

Temiz içerikli duş jeli arıyorsanız vücudunuz kimyasallara tepki gösteriyorsa denenmesi gerektiğini düşünüyorum.

Buradan ya da buradan satın alabilirsiniz.Sevgiyle kalın!

3 yorum:

 1. Cyrene ürünlerinin hangisini denesem beni hep mutlu etti. =) Bu seriyi henüz almadım, kutu fiyatı cazipti o şekilde edinip denemeyi düşünüyorum (:

  YanıtlaSil
 2. vücut ürünlerini hiç denemedim ama cilt ürünleri harika ne denediysem sevdim.. scruba hemen takıldım tabi bakacağım ona.. bu arada resimler bir şahane olmuş :-)))

  YanıtlaSil
 3. Vegan dedin, beni cezbettin! Kesinlikle denemeliyim bu ürünleri!
  Sevgiler,
  Nazlıgül | www.onmyownway.com

  YanıtlaSil