Mobilya ve Aksesuar Alışverişinizde Yeni Adresiniz; Altincicadde.com


 “Tarz sahibi evler” sloganıyla yola çıkan online alışveriş sitesi Altıncı Cadde, ev-tekstil, dekorasyon, ev-aksesuar ve mobilya ürünlerinde yeni adresiniz olacak. İndirimli veya süreli kampanyalarını sadece üyelerine sunan Altıncı Cadde, ünlü mimarlar ve tasarımcılar tarafından hazırlanan konseptlerle müşterilerine kendi tarzlarını evlerine yansıtmalarını sağlayacak fikirler de sunuyor.

2012 yılında, bir “Doğan Online” iştiraki olarak kurulmuş olan site, bugün iki tanesi İstanbul’da ve iki tanesi de Bodrum’da olmak üzere toplam dört mağazasıyla fiziksel olarak da satış yapıyor. Firmanın diğer kurucu ortakları ise Elif Dürüst ve Başak İlhan.

Adını New York’daki meşhur alışveriş caddesi 5. caddeden esinlenen altincicadde.com , ürünlerinde öncelikle estetik ve kaliteyi ön plana çıkartmayı hedeflemiş. Bugün üyelerinin %75 i tarz sahibi kadınlar ve %25 rahatına düşkün erkekler. A ve B grubu tüketicilere hitap eden bir firmadır.

Altincicadde.com ‘a müşteri talep ve ihtiyaçları göz önüne alınarak, her gün en az dört farklı konseptte ürün ekleniyor. Bu ürünler tanınmış mimar ve tasarımcılar tarafından hazırlanıyor. Ürünlerin %60 ı yurt dışından ithal ediliyor, bir kısmı kendi markaları altında üretiliyor, bir kısmı ise exclusive anlaşmalı yerli markalar tarafından tedarik ediliyor. Firma her yerde olan bir ürünü satmamaya özen gösteriyor, çünkü müşterilerinin yaşam alanlarının da en az kendileri kadar özel olmasını istiyor. İthal ürünlerde kargo temin süresi 8 ile 10 gün arasında değişirken, yerli ürünler 3 iş günü içinde kargoya veriliyor.

Altıncı Cadde, kendi özel koltuk, sehpa ve masa tasarımlarının yanı sıra, müşterilerine istedikleri ölçü ve materyalde mobilya sipariş edebilme imkanını sunuyor. Siz hayal edin biz yapalım” diyerek yola çıkan Altıncı Cadde, dekorasyonda hayal gücünün sınırlarını zorlayan yeniliklere imza atıyor.

İnternetten online alışveriş yaparken, sonradan herhangi bir hayal kırıklığı ile karşılaşmamak için güvenilir sitelerden alışveriş yapmak gerekiyor. Altıncı cadde, bu konuda sizi asla yanıltmayacak bir site. Eğer ürünlerden memnun kalmazsanız 14 gün içinde koşulsuz iade edebiliyorsunuz.


2 yorum:

  1. çok güzel mobilya modelleri varmış bayıldım

    YanıtlaSil
  2. Ben sosyal medyadan da takip ediyorum. Mükemmel mobilyalar var..Üstelik her tarza da uygun..

    YanıtlaSil