Temiz İçerikli Şampuan | Natural Herbs Limon ve Çam Terebentin İçeren Şampuan

Herkese merhaba!

Haftanın üçüncü ve muhtemelen son yayınında, yazmayı epey geciktirdiğim ve neredeyse bitmeye yaklaşan tertemiz içerikli bir şampuandan bahsetmek istiyorum sizlere : )Marka en çok temiz içeriğiyle dikkat çekiyor. Farklı aromalı şampuanlarının içeriğinde paraben ve fenoksietanol bulunmuyor. Bu doğal bakışla çelişen içerik ise bu şampuanın da içeriğinde bulunan SLS, ki şampuanda bu madde olmadan temizleme neredeyse mümkün değil.

İÇeriğindeki doğal limon ve terebentin katkılarıyla ilk kullanımdan itibaren saç derimdeki canlanmayı ve rahatlamayı fark ettim. Normalde de şampuanlarıma bunun için bir kaç damla terebentin ekliyordum. Terebentin, saç derisindeki kılcal damarları rahatlatarak kan dolaşımını hızlandırıyor ve bu yolla saçların dökülmesini azaltıyor.

Kullanım boyunca çok dökülmeyen saçlarımda dökülme ya da kepeklenme gibi bir problem yaşamadım. Çoğu temiz içerikli şampuanlarda yaşadığım gibi saçlarımda sertleşme oldu , bu sertleşmeyi saç uçlarımda saç kremiyle çözmüş olsam da saç diplerimde aynı sorunu yaşamaya devam ettim.

Maske ya da saç bakım yağı sonrası arındırıcı şampuan olarak harikaydı, tek yıkamada bile saçımdaki en güçlü bakım yağlarını kolayca temizledi.

Özetleyecek olursak, sertlik dışında sevdiğim bir şampuan oldu : ) Büyük ambalajıyla rahatça ve uzun süre kullandım, narenciye kokularını çok seven biri olarak kokusuna bayıldım ^,^

Şampuanı ve markanın  diğer ürünleri buradan inceleyebilirsiniz..


Sevgiyle kalın!

4 yorum:

 1. içinde çam terebentin olması harikaymış ben de genelde eklerim şampuanlarımın içine mutlaka ..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben eklemiyordum ama bundan sonra sanırım eklerim :)

   Sil
 2. Çam terebentin katkısı çok güzelmiş gerçkten eğer sls olmasaydı almayı düşünebilirdim kuru saçlarımı iyice oduna çeviriyor çünkü :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sls bulundurmayan şampuanlar da benimkileri kazık yapıyor mecbur kalıyorum biraz biraz :D

   Sil