Temiz İçerikli Gece ve Gündüz Kremi | Bioplante

Yeniden merhaba ^,^

Kış miskinliği kutup ayısına çöküş edasıyla içime çökmüşken ve buralara hiç uğramak istemezken, aldığım bir kaç yorum ve e-posta beni yazmaya fazlasıyla teşvik etti desem yeridir : )

Haftanın ikinci yayını yazın fotoğrafladığım, neredeyse biten fakat taslaklarda uzun süredir yazılmayı bekleyen Bioplante markasına ait gündüz ve gece kremini anlatıyor sizlere..Markanınj doğal içerikli diş macunlarını çok sevmiş ve burada yazmıştım. Yine belirtecek olursam, Bioplante son zamanlardaki 'Temiz içerik' furyasına katılan firmalardan biri. Hem temiz içerikli oluşu, hem alanında sertifikalı olması ve bunlara rağmen herkesin ulaşabileceği, uygun fiyatlı ürünler sunmasıyla dikkat çeken marka ürünlerini sattıktan sonra geri dönüşlerle de ilgilenmesiyle görüşümü olumlu şekilde etkiledi.


Kremlere gelecek olursak, düzenli kullanımda çok uzun süre yetecek kremler. Yapıları oldukça yoğun, bu yüzden çok az ürün tüm yüze yeterli oluyor.

Anti-aging ve kırışıklık önleyici özellikleri mevcut olsa da, bunları 2 yıl gibi uzun süreli kullanımda gözlemlemek mümkün. Ama içeriği vaatleri gerçekleştireceği yönünde kuvvetli fikirler vermeye yeterli : )


Karmadan yağlıya dönük cildime yaz aylarında bir tık fazla gelse de, kışın oldukça iyi nemlendirdi ve yağlanma yapmadı. Yine de kuru, normal ciltlerin daha çok seveceğini düşünüyorum.

Bioplante ürünlerini buradan inceleyerek satın alabilirsiniz.Sevgiyle kalın!

5 yorum:

 1. İlk defa duyduğum bir marka ama merak ettim doğrusu paylaşım için teşekkürler

  YanıtlaSil
 2. Temiz icerikli kremler sadece kisin yaşadığım bolgesel kurulugu resmen iyilestiriyor . Bunlari yazdim aklima ^^ Bide beni de kutup ayisi klubune alabilirsin adasim hep yaz bari kış gorsel olarak renkli gecsin ♡♡

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hihi doğal içerik kalp biz her zaman Kermitim :)

   Sil
 3. bu ürünleri temin nasıl edilebilinir.

  YanıtlaSil