St. Herb Nano Göğüs Serumu


Merhabalar!

Nasıl da yoğun şu sıralar hayat, düşünün ki kış soğuğuna rağmen terliyorum koşturmacadan ve haliyle buraları fazlasıyla özlüyorum. Bu yüzden uykumdan birazcık çalarak, bir fincan kahve ve yanına da biraz yaramazlık yapıp un kurabiyesi ekleyerek St. Herb Nano Göğüs Serumu ile ilgili minik notlar paylaşmak istedim : ) Nano Herb göğüs serumu, zamanla göğüs bölgesinde oluşan elastikiyet kaybını, sarkmaları ve deri yumuşamasını onarmayı vaat eden jel kıvamında bir ürün. Göğüs dekoltesini kaldırmayı ve göğüsleri dikleştirmeyi amaçlayan oldukça iddialı. Yani kadınların en büyük sorununu çözmeyi hedefliyor bizi zayıf noktamızdan avlayarak ^,^

40 mililitrelik ürün, gözüme ilk başta az görünse de sabah akşam kullanımda 1 buçuk ay kadar yetiyor. Benim de yaklaşık 3 haftadır kullandığımı düşünürsek hakkında fikir sahibi olduğumu, fakat net sonuçlar elde edebilmek için 2-3 tüp kullanılması gerektiğini düşünüyorum bu tür ürünlerde.

Benim görüşlerime gelecek olursak;


Anlık olarak verdiği sıkılaşma hissi oldukça yeterli, ayrıca kendisi bu tembel bünyenin sıkılmadan ve düzenli kullandığım ilk vücut bakım ürünü diyebilirim : )

Sorunlu olmayan göğüs bölgemde üç haftalık kullanımda küçük küçük olumlu farklılıklar gördüm diyebilirim. Sanıyorum sorunlu vücutlarda bu daha net fark edilebilirdi. 


Uzun süreli kullanımla daha faydalı olacağına inandığım bir ürün, fakat 395 liralık fiyatıyla her bütçeye uygun olmayışu cüzdanları biraz zorlar gibime geliyor ^,^ Fakat bu konuda sorunlarınız varsa, cerrahi müdahale düşünüyorsanız ve bunun için büyük meblağları gözden çıkardıysanız kurtarıcınız olabilecek bir ürün bence, en azından bir tüp kullanarak sonrasında net karar vermek sizin için daha doğru olabilir.

Ürünü buradan inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.


Sevgiyle kalın!

2 yorum:

  1. Yıllar önce yine dekolte bakımı için bir kremini kullanmıştım gerçekten ederine pişman etmeyen bir marka ^^

    YanıtlaSil