Kendinize Alabileceğiniz Yılbaşı Hediyeleri


Merhabalar!

Koca bir yıl daha bitti, bitiyor. Güzelliklerle dolu, şanslı, verimli ve çok çalışmalı bir yıldı benim içim 2015. Sizin yılınız nasıldı?

Yılbaşı hediyesi almak benim için olmazsa olmaz değil. Fakat insanların yepyeni bir sayfaya tatlı başlangıçlar yapmasına yardımcı olmak, onların yüzünü güldürmek fazlasıyla keyifli! Bu yılbaşında da aklıma bir şey geldi; Kendim : )

Koca bir yıl o kadar çok çalıştım ve yoruldum ki, ben de güzel bir hediyeyi hak ettim bence. Hem kendim, hem sevdiğim için bir hediye bu Unisex olmasıyla, uzun süredir merceğimde olan bu parfümü Markafoni'nin sitesinde ve indirimde gördüm;


Sanırım biraz daha sabredip daha önce İndirim Kodlarım'da kaçırdığım Markafoni İndirim Kodunu yeni yıla girerken tekrar bekleyeceğim, bu da minik bir yeni yıl dileğim olsun : )

Siz yeni yılda kendinize ne hediye etmek isterdiniz? Yorumlara bekliyorum, belki de gören birisi olur ve 2016'ya daha şanslı girersiniz ^,^

5 yorum:

 1. Beni sıcak tutacak,güzel bir kazak (taytla giyebilecegim) almayi düşünüyorum.

  YanıtlaSil
 2. Beni sıcak tutacak,güzel bir kazak (taytla giyebilecegim) almayi düşünüyorum.

  YanıtlaSil
 3. Çok geç fark ettim, kaçırdığınız kampanyayı bilmiyorum ama her sitenin farklı indirimleri - kampanyaları olabiliyor. Markafoni'den almak istediğiniz bir şey olursa bundan sonrası için http://promocodius.com/tr/magazalar/markafoni-indirim-kodu adresine de bir göz atın derim..

  YanıtlaSil
 4. Something is new for me, I read it and gain a lot of information. Thanks
  Deal Me Coupon

  YanıtlaSil
 5. A really nice post, you should continue this great flow of information sharing.
  myappliances voucher code

  YanıtlaSil